Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akiknek fekete macskájuk van:...

Akiknek fekete macskájuk van: nem zavar, hogy nem látjátok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a színe alapján döntöm el, hogy szeretem-e vagy sem, ez csupán mellékes.


Szóval, nem nagyon volt még fekete színű állatom, pedig szépnek látom őket is.

De most, hogy lett egy fekete cicám, sokszor nem látom. Kicsit sötétebb van a szobában, máris beleolvad a környezetbe.


Vagy ha fekete pólóban vagyok és magamhoz emelem, máris hopp: volt macska, nincs macska.

Ha elsétál valami fekete tárgy előtt, pl tv vagy bútor, alig várom hogy tovább sétáljon és visszatérjen közénk.

Az a pláne, ha még a szemeit is becsukja ilyenkor, akkor végleg nyoma vész.


Legalább valami árnyalat lehetne a nyakán vagy valami, de áhhh, az anyamacska spórolt ezen is.



2022. okt. 9. 05:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez jó. Különlegessé teszi.
2022. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy spórolt az anyamacska?? Tudod mennyi tinta kell egy full fekete macskához? 😁😁


Az enyémre is elment majdnem egy egész patron, csak egy nyakkendőnyi adagra már nem futotta :)

2022. okt. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért, ez tök jó. Ha megunod, hogy sok gond van a macsekkal, és nem akarsz tovább cicát, csak leülteted a fekete bútor elé :D
2022. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én a foltos fekete-fehéret se látom, befekszik a zoknik közé aludni, fél napot keresgéltem, és ott volt mellettem....
2022. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"Az a pláne, ha még a szemeit is becsukja ilyenkor, akkor végleg nyoma vész."

Imádom :DDD

2022. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémnek kb. csak a tappancsai, meg a hasa fehér. Az a szerencsém, hogy ha cipó pózbe teszi magát a zoknis fiókba, a hófehér orra akkor is világít. :D De tök jó fotókat lehet róla csinálni a haveroknak, hogy "keresd a macskát".
2022. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Én rendszerint az ágyra dobálom a ruháimat, este pedig csak arrébb dobom az ágy sarkába, hogy le bírjak feküdni.

Nem egyszer volt, hogy a cicát dobtam arrébb, mert azt hittem ruha.

2022. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Az én fekete jószágomnak volt egy rettenetesen hülye szokása, imádott a nappali ajtaja után egy lépéssel lévő sötétebb, összegömbölyödött macska alakú mintán aludni a szőnyegen, hát sötétben egy élmény volt. Pár kezdőrúgás után megtanultuk reflexből átlépni azt a foltot. :)
2022. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal vettem egy fekete zongoraszéket, a drágám azonnal birtokba vette. Azóta gyakran csak annyit látok, hogy a szék engem néz :D Volt már, hogy kerestem össze-vissza a házban, közben végig ott pihent, csak nem vettem észre.
2022. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha zavar, viszont így szeretem. Eleinte furcsa volt, hogy fekete a macska, ugyanis sohase akartam volna fekete cicát. (Babakorába kidobott éhező cica volt, en találtam rá a csatornába, szóval mondhatni a "gép" dobta elém.

)Sohasem adnám oda semmilyen más színű cicáért már.🥰

2022. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!