Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostani panelos városi ,...

Mostani panelos városi , macskák már nem ismerik az egeret? Mit esznek konzerven kívül?

Figyelt kérdés
2 csaj kihozra a macskáját a lovardába, levegőzni, szokott eger lenni a lovardaba, és megijedtek a macskák a zegertől!

2022. okt. 9. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Még a falusi macskák közül se mind egerészik, ez valamiféle hajlam, az én macskám egerészik, de nem túl előnyös dolog, mert a rágcsálók marha sok nyavalyát hordoznak, a macskák is lebetegszenek tőle, és átadják a fertőzést.

Távolt tartják a macskák a rágcsálókat valamennyire, de ők is belesántulnak. :(

Megoldás az észszerű állattartás, meg amire mennek az egerek, annak a felszámolása.

2022. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Konzerven kívül száraztápot esznek. De ahhoz nem kell panelban lakni, hogy a macska ne legyen kicsapva a mezőre egerészni.
2022. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Két macskám van, kijárósak. Az egyik gyakran hoz a küszöbre egérkét - időnként bele is eszik -, a másik, noha már 6 éves, egy legyet se kapott el életében.
2022. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
3 macskám van, 500 fős faluban lakom, házban vannak tartva. Tápot esznek, ami húsból és más, a macskák számára fontos tápanyagból lett összerakva, hogy tökéletes legyen az étrendjük.
2022. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
3-Hogy tud a macska bele enni az egérbe?Láttam már néhányszor macskát egeret enni-mindig úgy csinálták hogy végig ropogtatta az egeret,összetörte a koponyát,csontokat,utána egészben lenyelte.Sosem láttam hogy valamelyik szétszedte volna-de lehet ez macska függő...
2022. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha ki lennének éheztetve, nem megijednének az egértől, hanem elkapnák.
2022. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
#3, belezabál a lágyrészekbe, a fejet ott hagyja. Nem nagy öröm ilyesmit eltakarítani utána. Kap enni rendesen, ez neki amolyan nasi, vagy mittudomén. Utálom, ha ezt csinálja, de ez van. Macska.
2022. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát mivel lakásban lakik, ezért nem ismeri az egeret. Száraztápot eszik.

Miféle marhaság ez, hogy épp egeret lenne kötelező ennie a macskának?

2022. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ember milyen intelligens, aztán mégis megijed az egértől...

Az állatok teljesen normális viselkedése ha megijed valamitől amit sosem látott előtte és mozog. Nem tudhatja hogy az veszélyes vagy nem.

Elsőre az én macskám is megijedt az egértől, amikor elkapott egyet akkor meg nem tudta mit kell vele csinálni. Azóta belejött a dologba, napi 2-3 pockot vagy egeret kap el amikor sétálunk kint erdőn-mezőn. Egyébként benti macska és kap rendesen enni, minőségi száraz és konzerves kaját is. Nem azért eszik egeret mert éhezik, hanem mert azt szeretné és meg van neki engedve. Madarat nem eszik.

2022. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Én eléggé idegenkedem a macskakajától. Büdös, nem tetszik az állaga, pedig nem nekem kell megenni. :D Ha lenne macskám, én friss hússal, májjal, csonttal etetném, meg egyebek, amiket még megehet, de nem táppal, konzervvel.
2022. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!