Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok ruháját mivel...

A cicátok ruháját mivel szoktátok mosni?

Figyelt kérdés
Műtét után ruhát kell viselnie, de mivel összenyálazza és kezd büdös lenni, van neki egy váltóruha. A másikat rendesen mosógépben, mosószerrel ki lehet mosni? Nem lesz baja, ha utána azt is nyalogatja, nem kerül a mososzer a szervezetébe?

2022. okt. 18. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem adtam ruhát a macskámra, de ha ilyesmi miatt kellene, mint amit írsz, akkor mosógépben, magas hőfokon mosnám, öblítő nélkül (hogy ne legyen számára zavaróan illatos). Ha normális mosógéped van, akkor nem kerülhet ettől mosószer a szervezetébe.
2022. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A gépben mosott ruha nem maradhat mosószeres, hisz a procedúra többszörös öblítéssel végződik - de egy macskarongyot ki lehet kézzel is mosni szappannal egy kisebb lavórban. (A zoknijaimat is így mosom ki napirenden. Öt perc az egész.)
2022. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Cicamra ruhat meg nem adtam, de a rovidszoru kutyamnak van par ruhaja, amiket rendszeresen mosok. En ugyanazt a mososzert es oblitot hasznalom nala is, mint magunknal, eddig nem volt baja tole a 7 ev alatt soha.
2022. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Én kifőzném, esetleg adnék hozzá kis mosszódát.
2022. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Kerdezo, ki ne fozd, ha arrol az ivartalanitas utani ruharol van szo, mert az anyaga miatt az ossze fog menni :D


Nem ertem amugy miert kene kifozni, a mososzer is toketelesen fertotlenit, mar alacsony hofokon is.

De ezeket a ruhakat oszerintem alapbol nagyon max 40 fokon lehet mosni.

2022. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Biztos, hogy nem tennem egy allat ruhajat abba a mosogepbe, amiben a sajat ruhaimat mosom. Az is undorito, hogy az allattulajdonosok a mosodakban a tiltas ellenere odaviszik a kutyaszonyeget, mas meg a kisbabaja ruhain viszi tovabb a gyerekre a korokozokat.
2022. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Jo, de kit erdekel? A kerdes nem ez volt. Te nem mosod, mas meg igen es az elet megy tovabb.
2022. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Semmivel mert nincs a macskának ruhája.
2022. okt. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!