Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményétek a Silver...

Mi a véleményétek a Silver Sunrise kennelről?

Figyelt kérdés
Kifejezetten brit macskák érdekelnének.

#macska #kennel #törzskönyv #cica #Brit rövidszörű
2022. okt. 23. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Szia, mi a héten hoztunk el egy kandúrt. Egészséges, jól vannak tartva, a tulajdonos nagyon lelkiismeretesen bánik a cicákkal. Megnézheted az összeset, majd választhatod aki szimpi. Megtekintés előtt húznunk kellett cipővédőt, illetve le kellett fertőtleníteni a kezünket, szóval ügyelnek a cicák egészségére. Minőségi tápot kapnak.
2022. okt. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én nem ismerem a silver sunrise kennelt (amúgy tök jó a neve:D), mert mástól vettem brit cicát, de érdemes megnézni a Macskavároson, hátha hirdet éppen eladó cicát. Ha igen, akkor nyert ügyed van, ha nem, a Macskavároson akkor is bőven van lehetőséged válogatni a tenyésztők szebbnél szebb macskái közül. Így találod meg az oldalt:www.macskavaros.hu Ami jó, hogy az árakat is látod. Innen kerestem és vettem cicát én is, mert itt ellenőrzött tenyésztők vannak, a FB-on való macskavételt nem mertem megkockáztatni.
2022. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy te honnan vetted a cicát? Melyik tenyésztőtől?
2023. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Silver Pinky tenyészetből vettem a cicámat, a tenyésztőt Editet szívesen ajánlom bárkinek, aki brit cicát akar venni. Anno a Macskavároson láttam meg a hirdetését és már képről egyből bele szerettem abba a cuki kis cicába, akit pár napon belül haza is hoztam és azóta is imádom. (és talán ő is engem :D) Egészséges és a világ legszebb cicája szerintem.
2023. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!