Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltörhetett a lába? Vagy mi...

Eltörhetett a lába? Vagy mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Idős cicámon észrevettem, hogy sántit a jobb első lábára, és kifelé fordítva lépked rajta. Tegnap még semmi baja nem volt, futkározott. Rá tud állni, megy is csak furcsán, bedagva nincsen neki.
2010. szept. 28. 10:31
 1/5 anonim válasza:
90%
szerintem csak meghuzodott neki, vagy ha kinti cica akkor összeverekedhetett egy másikkal ás amiatt lehet! ha egy héten belül nem javul mindenképp vidd orvoshoz!
2010. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, megadnad a pontos foldrajzi kordinatakat? Csak mert teny, hogy rogenszemem van, de egy beirasbol nem tudok helyet megallapitani.


--

Superman.

2010. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kinti cica, mivel társas házban lakom, nappközben itt van bent, meg a kertünkben heverészik, éjjel sajnos nem tudom merre járkál.Este semmi probléma leugrált a lepcsőn.
2010. szept. 28. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem javul 1-2 napon belül, vidd orvoshoz. Akár izületi gyulladás is lehet.
2010. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, bizom benne hogy megjavul. Azért nem akarok egyből az orvoshoz futni vele, mert tavasszal is volt egy hasonló eset, csak akkor láttam hogy verekszik, és másnap alig állt rá a hátsó lábára, borogattam neki 3 nap múlva már a többi macskát kergette.
2010. szept. 28. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!