Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány év korkülönbség ajánlott...

Hány év korkülönbség ajánlott két cica között?

Figyelt kérdés

Van két cicám 1 év korkülönbséggel. Nem akartam ilyen hamar másodikat, de nagyon hiperaktív, unatkozós cica az első, muszáj volt neki egy társ, amit természetesen nem bántam meg, de így kelleni fog egy 3. is, mert nem szeretném, ha egyszerre öregednének meg és nem lenne fiatal mellettük, ha értitek mire célzok ..

De azt sem szeretném, hogy nagyon öregek legyenek, mert akkor már nem biztos, hogy örülnének egy új kis virgoncnak.

Szóval kb hány év korkülönbség, ami még pont jó? 5-8 év még belefér?


2022. okt. 28. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A cicák nagynak már nem játszanak úgy. Aranyosak meg minden, de 2. évtől alig játszanak. Kandúrok vagy nőstények?
2022. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem mire celzol. Jo esetben elelnek 17-20 evig is, fura, hogy te mar most a halalon meg az utanpotlason gondolkozol!

Ezert hulyeseg befogadni meg egy macskat, elobb-utobb az osszeset el kell engedned, mert hacsak nem 80-90 eves vagy, nagy esellyel tuleled oket, sajnos ez a szomoru valosag. De ez az elet rendje.


Raadasul mar az is nagy mazli, hogy ok elfogadtak egymast, egy harmadik lehet nagyon megboritja ezt a harmoniat es vege a jo viszonynak a macskak kozott.

2022. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem utánpótlás, csak nem szeretnék egyedül maradni.

Egy fiú, egy lány. Fiú 3,5 éves 7 kilós. Lány 2,5 éves 3 kilós. Imádják egymást az első pillanattól és jelenleg még nem sikerült felnőniük.

Addig szeretnék nekik új kis bűntársat, míg ilyen gyerekek, csak nem tudom meddig fog tartani, mert most még pont olyan lököttek, mint pár hónaposan. Szó szerint bármivel képesek órákon át eljátszani, egy befőttesgumi, egy fél darab cipőfűző, egy szem cukorborsó, egy szőrpamacs a saját bundájukból ...

Nem csak azért szeretnék, hogy legyen "utánpótlás", imádom a lüke fejüket és nem szeretnék cica nélkül maradni.

Amúgy szerintem nem minden cica él 17-20 évet, bármilyen jól van tartva, van, amelyik csak 12-15 évet él, mint a kutyusok.

2022. okt. 28. 18:23
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, azt kihagytam, hogy nem csak együtt alszanak, hanem együtt is rengeteget játszanak, fogócska-bújócska, birkózás, kengurubox, ajtó alatti résen pacsizás: nálunk napi műsor.

Egymást mosdatják, együtt esznek.

2022. okt. 28. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

A kandúr mellé csak nagyobbacska cicát szabad odavinni. Olyan félig felnőtt süldő cicát.

Mondjuk tanyasi macskákat ismertem inkább, és azoknak ott volt az egész határ, kimozogták magukat. Szelídek voltak meg minden, de nem játszottak nagynak.

2022. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!