Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 macskoszunk van, hogy...

2 macskoszunk van, hogy etessem őket?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra nekem kell ellátni, etetni két, kinti - benti cicánkat.

Nagyon jófejek, mindig jönnek a megszokott kajaidőben reggel és este de sajnos én nem tudom az adagjukat, munka miatt változik kicsit az etetés ideje is, nem tudom hogy kell etetni őket (mindig kutyám volt) .

Szárazat kaptak eddig és tasakos kaját. Mindig van kint száraz és egy napra cicánként fél tasak (vagy kis-aludoboz) kaját adok még. Ebből csak azért annyit, ne romoljon meg.

Ha valaki tud tanácsot adni mi az optimális kaja adagolás cicáknak, örülnék neki



2022. nov. 1. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Rajta van a csomagoláson, hogy hány kg-os macskának mennyi kell. Én úgy szoktam, hogy elképzelek egy macska gyomrot és amennyi belefér.
2022. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre, főleg ha rövid távon kell csak neked ellátni őket. Aztán ha híznak, csökkented az adagot. Meg amúgy legyen már annyi eszük, hogy nem esznek többet, mint amennyire szükségük van. Ember is képes rá, a normálisabb kutyák képesek rá, a macska meg még vadászni is tud mellé, ha részben kinti.
2022. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
macskosz
2022. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!