Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az olyan macskáknál akik...

Az olyan macskáknál akik nagyon társaság igényesek csak egy másik macska lehet jó társ nekik?

Figyelt kérdés

Itt van például a bengáli macska amelyik fajtarol en azt olvastam h nagyon társaság igenyes es egy ido utan célszerű melle egy masik házikedvenc tarsnak.


Na most csak egy masik macskaval jó otlet ez vagy egy kutyaval is eltudna lenni egy ilyen társaság igenyes macska?


2022. nov. 4. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb macska könnyebben elfogad egy másik állatot, mint egy másik macskát.
2022. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
14%
Mi ez a ostobaság? Te ott vagy neki. Mint ember kedvel téged, ha kellően közel férkőzöl akkor talán......jöhet egy kis .......úristen, de hülye kérdés
2022. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván legjobban egy másik macskával jönnek ki, de vannak cicák akik inkább egyedül szeretnek lenni. Nekünk is bengálink van de nem köti le egy másik cica társasága.
2022. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül, az is megtörténhet, hogy utálná az új jövevényt. Ő a te társaságodat igényli, nem egy másik macskáét. Nálunk volt ilyen, nem társaságot akartunk a cicának, egyszerűen így alakult. Egyáltalán nem örült. Olyan ez, mint a testvérféltékenység.
2022. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem négy macskám van, nem így terveztem, így alakult. Ebből kettő egymással is elvan, de még ők is inkább engem választanak játszótársnak, ha lehet. A többi szabályosan vetélytársnak tartja a macskatársait, komplett hisztit vágnak le, ha bármelyik másikkal foglalkozom.
2022. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!