Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kóbor macska idejár...

Egy kóbor macska idejár hozzánk. Úgy látom, hogy vemhes. Attól félek, hogy a piciket is ide fogja hordani. Mitévők legyünk?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 12:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Beleolvastam a “ Macskák” topicba. Írja valaki, hogy macskát talált és nem tudta beadni a menhelyre mert a menhelyek televannak macskákkal. Ha megellik a cica ( vemhesség 60-70 napig tart) a picik elpusztulnak a hidegben.
2022. nov. 19. 13:38
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Igen, sajnos ez a baj, hogy fixen nem vallaljak a menhelyek, fullon vannak.


Azonban feltennem facebookra es irnek valami nagyon szivhezszolo posztot rola, megosztanam mindenfele csoportban, hatha valaki megszanja...hatha.


A kedves lakokat meg megkernem, hogx ne etessek a macskakat, ha amugy nem hajlandoak befogadni oket.


Mert hamarosan odaszokik vagy 100. Igen, lehet ez nem annyira humanus, de ha majd a nyakatokon lesz egy macskakolonia, akkor majd ezerszer megbanjak az etetest...

2022. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

En is megbántam, hogy elkezdtem etetni, de nagyon megsajnáltam.


Nem szeretem különösen a macskákat, de nem hagyott hidegen a sorsa. Az előttünk lakó is etethette, mert volt itt egy tál.


Olyan vagyok, hogy a katica bogarat is kiviszem a szobából a szabadba, de az éti csigát is átemelem az úton, hogy ne, hogy rálépjenek. Még a büdös poloskát is lábra segítem ha a hátára fordult.

Nem tudom elnézni ha egy állat szenved.

2022. nov. 19. 13:53
 14/22 A kérdező kommentje:
Soc Médiát ( FB, Twitter) soha nem használtam.
2022. nov. 19. 13:55
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Kerj meg valakit, hogy segitsen. De nem egy nagy cucc facebookra regisztralni, aztan meg mar ha nem kell, torlod magad.
2022. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen segítek a közösségi médiás népszerűsítéssel kapcsolatban.
2022. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Ne változz meg kérdező, kellenek az ilyen önzetlen emberek, ebben az egyre inkább önmagából kiforduló világban. Úgy tűnik a közösségi média felületeit vannak itt gyakorlott felhasználók, kérj tőlük segítséget, hiszen voltak olyan kedvesek hogy felajánlották.
2022. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
Menhely. Vagy új gazdi találás.
2022. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

A # 16-os hozzászóló segítségét szívesen elfogadom. Írok egy privát üzenetet.

2022. nov. 19. 15:07
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem kell ápolnia ivartalanítás után. Mi menhelyen keresztül ivartalaníttattunk egy kinti macskát. Miután kész volt, kint elengedtük,varratszedésre kellett visszavinni és szevasz.

1-2 órát hotdozóban kellett maradnia, amíg kimegy az altató hatása. Ennyi. Ez nem ápolás.

2022. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!