Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kiscicát hány hónapos...

Egy kiscicát hány hónapos kortól lehet vakcináztatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pici cicát, meg hogy mikortól lehet a bolha ellen a nyakörvet rá adni a picire?

2022. nov. 21. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

A bolhanyakörv kevésbé hatékony, mint a rácsepegtetős oldat, ráadásul benti cicára elég felesleges. Kint pedig ugyebár nem tartunk kiscicát.

Első oltását 8 hetesen kapja, a többiről meg az állatorvos majd informál.

2022. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2022. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy első, nekem is bolha nyakörv van a bentieken (foresto), mert az egyiknek tiszta stressz volt mindig a csepp. Ezt meg rárakom és 8 hónap múlva leveszem. Kintire nen raknék nyakörvet, mert ha elhagyja az igencsak drága mulatság, ott csepp van.
2022. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
3as, benti macskád honnan kapna el bolhát egyébként? Ha bent van tartva, elég kicsi esélye van, hogy te viszed haza neki a bolhákat.
2022. nov. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4, pl ha a kertjében tanyáznak mások bolhás kinti macskái.

Nekem évekig nem volt bolhás a benti macskám, új helyre költöztünk ahol sok a kinti macska. Bevittem biztosan a cipőmön a petéket vagy a bolhákat. Bolhás lett a macskám. Kiderült hogy allergiás is rájuk.

2022. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5, köszi, erre nem gondoltam volna! Szerencsére hozzánk nem járnak be mások macskái, így ezt sose kellett megtapasztalnom.
2022. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyakörvet semmikortól, mert nem kutya. Felakasztja magát rá valahol és megfullad, míg te gyönyörködhettél benne hogy mennyire CUKI pár napig. Oltást 2-3 hónaposan már lehet adni, de kérdezd meg az állatorvost.
2022. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Megszólalt a tanyasi hülye :D
2022. nov. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én falusi vagyok,van 1 macskám ami 15 éves,és az utóbbi 1 évben kezdett bejárni a házba,de csak enni,fél órátol tovább nem szokott bent maradni,beül az ajtóba és nyávog mÍg ki nem engedem,és hogy le kopogjam,egyszer kellett állatorvoshoz vinni,a lánya 14 éves,ő is kinti-benti macska kiskorátol,de ő többet van bent mert el van kényesztetve..és most szeretnénk egy picit is majd.
2022. nov. 21. 13:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem a picit bentre gondoltad.
2022. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!