Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb bolhaírtó csepp?

Melyik a legjobb bolhaírtó csepp?

Figyelt kérdés

Egyszer adott az állatorvos akihez jártunk a macskámmal de ő már nem rendel és elérni sem lehet. Nem nagyobb adag volt egy pillanatragasztós tasaknál, fehér doboza volt zöld felirattal és egy minta volt rajta amiről sosem tudtam eldönteni hogy kutya vagy macska csontváz volt de sztem a keveréke a kettőnek mert kutyának és macskának is lehetett adni. Bárkinek erről beugrik márka? Ha nem melyik a legjobb bolhaírtó csepp ami tényleg hatásos mint ez? Kb 4-5 hónapos macskának kell.


Annyit tudok még a cseppről hogy a tarkóra kellett rakni, de egyik macskám leszedte onnan vagyis belenyalt és először habzott a szája, majd szó szerint betépett tőle kb 1 órára.



2022. nov. 27. 00:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ár határ 5000 Ft és a lényeg hogy hasson rendesen. Ha beirom googleba hogy ott keressek sajnos csak silány szarokat dob be
2022. nov. 27. 00:10
 2/12 A kérdező kommentje:
Tabletta is jöhet ajánlásba
2022. nov. 27. 00:12
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Ennyiért majdnem bele fér a Bravecto.

Azt ajánlanám.

2022. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
benzin+gyufa
2022. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Vectra 3D
2022. nov. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ár határ 5k de azert meglepodsz hogy silany szarokat ad be. Szegeny macska. Minek neked ha nem birsz ra kolteni amit kell?
2022. nov. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

sajnos ez ilyen kategória kérdező, egy másik kérdésnél is kifejtettem már, hogy az állatok kategória a legtoxikusabb itt mert elvárják, hogy lassan 1 teljes havi fizetést elköltsenek a gazdák az állatokra, és ha ezt nem teszed meg már rossz állatkínzó vagy.

Amint én írtam pl. Vectra 3D nálunk 2700 Ft volt nyáron a kereskedésbe és tökéletesen bevált még szúnyogra és kullancsra is nem csak bolhára.

a gyufásra meg reagálni se érdemes gyulladjon rá a ház xd.

2022. nov. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Az én macskám kullancsokat szedett össze és bolhát is láttam benne. Kinti macska volt mindig, szeret csavarogni.Mivel ez egy üdülőváros széle,vannak füves területek is, és egy pici erdő.Nekem a Lidl-ben kapható csodaszer vált be.3 tubus van benne, fél tubust használtam 1,5 hónapja, és se kullancs, se bolha nincs azóta.Az ár barátságos, 2 ezer Ft körüli.Ajánlom.Ez nem olyan erős,hogy baja lenne tőle.
2022. nov. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik allatkinzotol a masikhoz, jobb sorsa nem lett.
2022. nov. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem bolhaírtó, hanem bolhairtó. Rövid i-vel.

És ha már itt tartunk: "állatkinzó" >>>> állatkínzó

"folytotta" >>> fojtotta

2022. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!