Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb bolhaírtó csepp?

Melyik a legjobb bolhaírtó csepp?

Figyelt kérdés

Egyszer adott az állatorvos akihez jártunk a macskámmal de ő már nem rendel és elérni sem lehet. Nem nagyobb adag volt egy pillanatragasztós tasaknál, fehér doboza volt zöld felirattal és egy minta volt rajta amiről sosem tudtam eldönteni hogy kutya vagy macska csontváz volt de sztem a keveréke a kettőnek mert kutyának és macskának is lehetett adni. Bárkinek erről beugrik márka? Ha nem melyik a legjobb bolhaírtó csepp ami tényleg hatásos mint ez? Kb 4-5 hónapos macskának kell.


Annyit tudok még a cseppről hogy a tarkóra kellett rakni, de egyik macskám leszedte onnan vagyis belenyalt és először habzott a szája, majd szó szerint betépett tőle kb 1 órára.



2022. nov. 27. 00:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A mi cicáink is kezdetektől Bravectot kapnak. Valóban kicsit borsosabb az ára, de eddig egyszer sem volt bolha gondunk. Illetve az állatorvosunk meg szokott felezni a két házi cicánkon egy nagy testű macskákra valót, mert az az adag is bőven elég és így sokkal kedvezőbb az ára. Ezért ez a két macskásoknak egy jó opció lehet.
2022. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok, elnézést kérek kérdező csak szombat este volt és a te kérdésedet dobta ki az első oldalon 😅 rossz vicc volt, bocsánatot kérek érte!
2022. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!