Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenése van a cicámnak egy...

Hasmenése van a cicámnak egy pár napja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez, mivel foghatnám meg a hasát? Fél éves körül van a cica
2010. szept. 30. 09:34
 1/2 easyRoller válasza:
Szerintem ha teheted, vidd el dokihoz... Nekem van két cicám, két kutyám, mikor így járok, elviszem. Valószínűleg reasecet fog felírni. Ezt úgy tudod lenyeletni vele, hogy kinyitod a száját, és mikor bekapja összeszorítod finoman. Simogasd a torkát és le fogja nyelni = )
2010. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát a leggyakoribb 2 ok:

az egyik, hogy férges a cica, de ha ennek nem látod jelét, és a közelmúltban volt már féregtelenítve, akkor nem valószínű

a leggyakoribb oka a macsekok hasmenésének, a túl sok nedves/alutasakos táp.

Különösen ha az a táp nem prémium minőségű(én sem azzal etetem a cicát)

Szóval szerintem jó ha kap napjában egyszer nedves tápot, de a hasmenés elkerülése végett adj neki napi egyszer szárazat is. vagy úgy is jó, ha egy külön tálkában mindig van kint előtte egy kis száraz, hogyha megéhezik napközben, tudjon honnan csipegetni.

Ha mégsem az etetéssel van a gond, akkor érdemes állatorvoshoz vinned.

2010. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!