Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap óta hasmenése van a...

Tegnap óta hasmenése van a cicámnak. Inkább világos színű, és nyálkás. Ez mire utalhat? Hogyan segíthetnék rajta? Várjak még pár napot, vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 09:50
1 2
 1/15 Szafica ***** válasza:
vidd orvoshoz szerintem, az én kiscicám így pusztult el
2011. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom a cicádat! :( Az enyém már öt éves, és soha nem volt vele semmi gond. Az oltásait is rendszeresen kapja, szóval nem értem. Egyébként brit rövidszőrű. Így a hosszú hétvégén csak ügyelet van szerintem. Azért plusz díjat számolnak fel? Nincs túl sok pénzem...
2011. jún. 11. 09:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Remélem meggyógyul a cicád...merre laksz? Kispesten 12ig van doki,ha oda eltudod vinni,megadom a címet.Nagyon jó orvos...Amúgy mellesleg a Brit a kedvencem,linkelsz nekem róla egy képet??? :)
2011. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj vele. Biztos, hogy az ügyeleten drágább az ellátás, de azért a cicád élete többet ér (megértem, ha nincs pénz rá, de ez nem olyan dolog, amit halogatni lehetne sajnos, esetéeg próbálj kölcsönkérni).
2011. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a rendelő honlapja,telefonszámmal,címmel, ha gondolod és közel van vidd el ide...csak ajánlani tudom :D remélem meggyógyul a cicus...

2011. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csongrád megyében lakom, de azért köszönöm a linket. Most mindjárt elmegyek az állatpatikába, hátha ott tudnak adni valamit. Ha leírod, hogy hogy tudok képet feltenni, akkor szívesen teszek! :) Annyira nem vagyok profi.
2011. jún. 11. 11:05
 7/15 anonim ***** válasza:

[link] (nem kell regisztrálni)vagy itt,


vagy itt (regisztrálni kell,és nem tűnnek el a képeid,máskor is megtudod osztani őket,ha bejelentkezel...én ezt használom)

[link]

2011. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


vagyis ezt használom,nekem itt vannak a képeim.küldök egyet az én cicámról,benne vélünk némi brit vért felfedezni.rövid lábai vannak,kerek a pofija és tömött a bundája egy kicsit...

[link] ?m=kepek&f=1122592

2011. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elméletileg feltöltöttem a képfeltöltésre, de nem látom sehol.
2011. jún. 11. 11:12
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

talán most látni fogod! Nagyon édes a Te cicád is! :)

2011. jún. 11. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!