Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska pisit hogyan távolítsam...

Macska pisit hogyan távolítsam el a könyvből?

Figyelt kérdés
Rá pisilt a macska a könyvre.

2022. nov. 29. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Mégis hogy a francba? Ki kell vágni, mint macskát sz*rni. Minek engeded be olyan helyiségbe, ahol van tönkretehető dolog?
2022. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
11-es, nem mindenki felelőtlen állattartó mint te, nem mindenki hagyja bóklászni a macskáját az udvaron/utcán, hogy egyrészt zavarja a szomszédokat, másrészt levadássza a védett madarainkat, harmadrészt esetleg elüsse egy autó.
2022. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
#12 Én nem vagyok felelőtlen állattartó, nem tartok macskát, csak átjárnak a szomszédból az udvaromra sz*rni és el is űzöm mindegyiket, ha rajta kapom. Tudod, nem mindenkinek mániája a legidiótább, legvérengzőbb hülye állatot az ágyába engedni.
2022. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

7.. költözés alatt alunk és a könyves polc még nincs meg. Így nagyobb dobozban vannak a könyvek plusz szatyorban.



Kedves 4 örülök neki hogy étkezés közben nincs jobb dolgod mint a telefont nyomkodni, csak azt sajnalom hogy nem valami undorítóbb dolgot sikerült el olvasnod 😉



A többi értelmes válaszadonak köszönöm! A könyveket végül ki dobtuk.

2022. nov. 29. 19:23
 15/22 A kérdező kommentje:
11 elég érdekes amit irsz hogy minek engedem be, egy olyan helyre ahol van tönkre tehető dolog, ennyi erővel akkor az egész ház+ udvar bele tartozhatna, hiszen mindenhol van olyan amit tönkre lehet tenni. Kepzeld el valamelyiknap össze törtem egy poharat. De köszi az ötletet majd az utcán lakom mivel nem engedem majd be magamat se mivel tönkre tehető dolog van. Remelem te is így teszel majd, és ha van autód vagy bármi akkor az életben nem ülsz majd bele, hiszen tönkre tehető az is 😁 de gondolom akkor feleséged/férjed vagy esetleg gyereked sincs, hiszen ha vannak akkor gondolom néha ok is tönkre tesznek egy-két dolgot. Csak sajnálni tudom oket ha van, szegények mit kaphatnak ha pl mondjuk egy viragcserepet vagy bármit el törnek! De persze nagyon jó felfogás! Bele se merek gondolni és csak remelem hogy nincs semilyen házi állatod !
2022. nov. 29. 19:30
 16/22 anonim ***** válasza:
16%
#15 Mindent elmond rólad, hogy képes voltál gyereket macskához hasonlítani.
2022. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16 mert talán egy macskarol nem kell gondoskodni mint egy gyerekről? Nem kell etetni orvoshoz vinni? Persze nem olyan szinten kell nevelni mint egy gyereket, de azért valjuk be hogy egy macskát is kell nevelni. Ugyan úgy kell gondoskodni róla és vigyázni rá 😅 ha valaki egy állatot, nem csak macskát, akar egy hörcsögot se tud gondozni annak már a gyerek se menne. Igaz a macskának nem én lennék a verszerinti, nem én szülnem meg. De ugyan úgy etetni kell, ugyan úgy fürdetni kell ugyan úgy szeretetet adni neki 🤷🏻‍♀️ sőt! Egy gyermek nagyobb felelősség ez tény! Szóval mi is az amit el mond rolam? Hogy gondoskodó vagyok egy alatal szemben is? Hogy úgy vigyázok rá mintha egy gyerek lenne? Wow! Hat nagyon rossz ember lehetek!
2022. nov. 29. 23:43
 18/22 A kérdező kommentje:
16 Ohh es egyébként ha figyelmesen olvastál volna, abba amit le írtam, arról volt szó hogy kedves 11 azt írta, hogy minek engedem be olyan helységben ahol van tönkre tehető dolog. Ebből kiindulva írtam azt, hogy mi emberek is tönkre tudunk tenni, és az esetleges családra gondoltam(ha van neki) hogy ok is össze tudnak torni, vagy tönkre tudnak tenni dolgokat. Szóval nem értem a feltetelezesed hogy én hol is hasonlítottam egy állatot egy gyerekhez? Csak mert egyébként semmi alapja nincs annak amit irsz. De feljebb kaptál rá valaszt amibe belekothetsz nyugodtan. Gondolom a következő a helyesírás de nyugodtan ❤️
2022. nov. 29. 23:48
 19/22 anonim ***** válasza:
38%
#18 11-es is én voltam, de legalább önkritikád van a helyesírásoddal kapcsolatban, ez tetszik. Már csak alkalmazni kéne, mert ténylegesen kiolvadt a szemem, mire végigolvastam minden írásod. Lehet, jobb lett volna, ha el sem olvasom, mert mondanivaló terén is eléggé bőszavú és semmitmondó, de hát ez van, ha macskaszart lát a gyerek könyv helyett egész életében.
2022. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Felesleges alkalmazni ha ilyen igénytelen alpári embernek kell valaszt írni ❤️ Végem xd meg azt írod ha macskaszart lát könyv helyet xd húha most nagyon meg bantottal 😂 legyen így! Igyis jobban járna mint a te gyermeked aki egész életében a rossz indulatot látna és a kegyetlenseget csak mert anyu/apu (nemtudom el dönteni hogy mi vagy de szerintem egy “férfi”) nem szereti a macskát! Eleve ha könyv miatt írtam ki, miért ne látna? 🤦🏽‍♀️
2022. nov. 30. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!