Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak lehet komolyabb...

A macskáknak lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Most este éppen ki akartuk volna engedni és amikor felemeltem a farkából dőlt a vér. Azelőtt sántított is és már a farkával is volt baj de akkor nem dőlt ennyi vér belőle. Raktunk rá neki betadinos kötszert de a felrakása közben is szenvedő nyávogásokat adott ki. Vastag kesztyűn keresztül éreztem ahogy harap, nem engedi hogy hozzá érjünk sem semmi.

2022. dec. 21. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Persze, hogy lehet komolyabb bajuk a macskáknak. De nem kell olyan komolynak lennie, elég az is, ha szerencsétlennek fáj valamije.
2022. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem jelzett hogy fáj neki, élénken ugrált és engedte a farkánál is simogatni, ma már nyávogott mikor odanyúltam véletlenül. Sajnos nincs pénzünk állatorvosra így otthonilag szeretném megoldani.
2022. dec. 21. 21:51
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs pénzed állatorvosra, ne tarts állatot. :/ Oldd meg, hogy el tudd vinni dokihoz.
2022. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Felelősen így távolból senki nem fog tudni segíteni. Nagyon sajnálom szegényt. Valahogy mégis el kellene juttatni állatorvoshoz. Jobbulást kívánok neki!
2022. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Felelőtlen sztyok allattartás level 1000.
2022. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
ha nincs penzed ne tarts allatod. milyen ember vagy te? a gyerekednek verezne a laba es fajna neki akkor se vinend sehova? az allat is egy erzo leny..
2022. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
a macska csak akkor mutatja ki hogy szenved ha brutálisan rosszul van? De attól még kinlódik hogy nem mutatja ki.
2022. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
Világ életemben utáltam az olyan embereket aki állatot tart de orvosra már nincs pénze. Akkor nem kell állatot tartani. Nem csak abból áll az egész hogy simogatom jaj de aranyos. Mikor baja van meg csak kuruzsoltok valamit vagy túléli vagy nem....ostobák.
2022. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

Azért Magyarországon nem megfizethetetlen az állatorvos...


De ha ennyire leszarjátok a macskát mást nem tudtok csinálni mint lefertőtleníteni a sebeit.

2022. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

A macskák kifejezetten jól tűrik a fájdalmat, nagyon magas a fájdalomküszöbük, így az hogy nem mutatja nem jelenti azt hogy nem fáj neki.

Tényleg nincs egy 10-15 ezer forintod arra, hogy kezeljék a macskát? Esetleg ismerőstől kölcsönkérni, vagy az orvossal megbeszélni, hogy részletben fizetnéd (igen egyes orvosoknál erre is van lehetőség)?

Tudom, hogy nem hatja meg az embereket, hogy azzal, hogy nem viszik orvoshoz törvényt sértenek, de egy másik élőlény, egy állat iránt annyi empátia kell hogy legyen az emberben, hogy megfelelő segítséget nyújt neki.

2022. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!