Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ehet palacsintát?

A macska ehet palacsintát?

Figyelt kérdés
Megkínáltam vele, csak úgy viccből, de eszi, sőt kéri, hogy adjak neki még. De nem mertem, mert nem tudom, nem lesz-e tőle baja. Eheti?
2023. jan. 7. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

Gabona sem tesz jót a macskának amúgy, aki olvas a macskák táplálkozásáról, az ezt tudja. A pocsék minőségű macskakaják is azért vannak csak tele gabonával, mert az olcsó és kitölti a helyet.

Az nem megoldás, kérdező, hogy nem neki való étellel eteted. Elég sok mindennel lehet próbálkozni, sok fajta macskakaja van, lehet nyersetetéssel is próbálkozni, de a macskának minden váltás nehéz, szóval nem érdemes arra számítani, hogy egyik pillanatról a másikra megeszik majd mindent, amit te kitalálsz neki.

Durva amúgy, hogy le vannak pontozva, akik nem akarják adni neki a tésztát, és fel vannak pontozva azok, akik meg adnák neki. Ez nagyon elkeserítő képet fest az országról, tiszta dilettáns állattartási "kultúra" :(

2023. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Alkalmanként eget természetesen azzal táplálni folyamatosan nem szabad.
2023. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Igazából pont az a helyzet a palacsintával, mint a többi emberi kajával. Szóval oké, alkalomadtán rendben van, de nem kell folyton ilyenekkel etetni.
2023. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 NTBS ***** válasza:
74%
Igen, mértékkel.
2023. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egy szóval se írtam olyat, hogy minden nap főtáplálékként palacsintát akarok sütni a macskának. :O

Hányszor dobtam már ki a drága macskaeledeleket, mert őméltóságának nem kellett, inkább napokig képest volt koplalni?! A nyers hússal meg egyenesen a világból ki lehetne kergetni!

2023. jan. 7. 14:42
 16/21 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ez? A macskák szervezete nem tud taurint termelni, és meghalnak ha nem esznek húst. Semmilyen húst nem eszik?
2023. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nyers húst, vagy sütve, főve nem. Macskaeledelt van amit nagy finnyásan megeszik. Abban is van hús. De abból sem mindent. Meg váltogatni kell, mert ráun hamar ha csak egy félét kap.

Irigylem azokat akiknek a macskája megy oda kunyerálni mikor a konyhában húst vág. Az enyém sosem csinál ilyet. Még a virslit sem eszi meg. Felvágottakat sem.

2023. jan. 7. 17:45
 18/21 anonim ***** válasza:
Ragd össze egy egérrel. Lehet kapni állateledel boltban. Hátha előjön a vadász ösztön.
2023. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Van nálunk egér. A kertben hajkurássza őket. Láttam már, hogy viszi a szájában, eljátszik vele. De azt sem eszi meg.
2023. jan. 7. 17:55
 20/21 A kérdező kommentje:
Gyíkokkal ugyanez. Azokat is szereti kergetni. De ennyi, nem eszi meg őket.
2023. jan. 7. 17:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!