Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális h igy imádom a cicám?

Normális h igy imádom a cicám?

Figyelt kérdés

Van egy cicám akit folyton puszilgatok beleszippantok a bundájaba. Sokat simizem játszok vele. Ő a mindenem. Megadok neki mindent amit tudok.


Az eggyik barátom azt mondta h én hülye vagyok mert a macska kitre való egérfogó és nem háziállat.


Normális h én így látom a dolgokat?



2023. jan. 13. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Szegény, te mit fogsz itt kapni mindjárt.....

Egyébként igen, ez a normális.

2023. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Habár nekem cicám még nem volt, csak kutyám, azt mondom, igenis, normális.Egy kutyusom volt, imádtam, akkoriban ő volt az én " gyerekem ".

Azóta kutyám sajnos nincs, de van " igazi " gyerkőc :)

Szóval ne foglalkozz azzal ki mit mond, szeresd továbbra is :)

2023. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2023. jan. 13. 08:27
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Csak az tartson cicát, akinél ez a norma. Pont erre valók. Nem egérfogásra.
2023. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Aki szerint nem normális, az begyepesedett és irigy, hogy te tudod, milyen a szeretet. Én is így vagyok a cicákkal.
2023. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

A macska nem kintre valo, ahol mindenfele veszely leselkedik ra. Ugyanugy, ahogy az ot eves gyerekedet sem hagyod elkoszalni, pedig azt is vinne a kivancsisaga barmerre, a macskad biztonsagaert is te felelsz.

Aki nem szereti ennyire a macskajat, hogy erdekelje, mi tortenik vele, az ne macskat tartson, hanem vegyen egercsapdat🤷🏼‍♀️

2023. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne baj, hogy imádod az állatodat? Persze vidéken régebben ő volt az egérfogó, de kicsit más korokat élünk.
2023. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Azt ugye tudod, hogy Nick Fury szemét egy intergalaktikus cica kaparta ki? Úgyhogy csak óvatosan. ☝️😊
2023. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően normális, nincs vele semmi baj.

De ha elég messziről nézed a dolgot, akkor valahol furcsa, hogy miért kezel egy egyed egy másik fajba tartozó felnőtt állatot, mintha a saját kölke lenne.

De ha úgy nézed, nagyon sok emberi tevékenység furcsa.


A nagy szemeikkel és a kerek pofijukkal "meghekkelik" a cicák a gondoskodó ösztöneinket.


Sokan esnek áldozatául az ördögi macskahatalomnak, egy sanyarú világban élünk :D

2023. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
37f létemre ugyanezt csinálom és szétdédelgetem meg becézgetem a két macskámat, ők imádják (amikor olyan kedvük van) a többieket meg leszarom :)
2023. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!