Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért teszi ezt a macska alom...

Miért teszi ezt a macska alom tisztításakkor?

Figyelt kérdés
Ha leveszem a macska wc tetejét és kitisztítom, akkor beleugrik, először belepisil, utána belekakál. Miért akkor teszi, amikor tisztítom?

2023. jan. 16. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Mert bosszúálló.
2023. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván mert örül hogy tiszta, plusz meg kell jelölni a saját szagával, hogy az övé (ha teljes takarításról van szó).
2023. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor is ezt csinálja, ha csak tisztítom. Tehát akkor örül neki.

De nem értem, hogy miért tartogatta vissza addig, miért nem ment amikor kellett pl.

2023. jan. 16. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Sok macska olyan, hogy egyszer belepiszkít az alomba, többet nem hajlandó. Nála is lehet ilyesmi, túl mocskosnak érzi, azért várja ki, míg takarítasz.
2023. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kandúrom szintén zenész. Amíg takarítom, addig ott hempereg elégedetten a földön az alom mellett. Amikor végeztem a takarítással azonnal belemegy elvégezni a dolgát.
2023. jan. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két cica van két alommal, az egyik biztos, hogy belemegy valamelyikbe takarítás után max 10 perccel. Nyilván örülnek neki, hogy friss, tiszta.
2023. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem valószínűleg már sokat volt és nem érzi higiénikusnak, vagy csak szimplán tiszta és nem érzi rajta a szagát.
2023. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!