Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le vagyunk döbbenve, és...

Le vagyunk döbbenve, és nagyon boldogok is vagyunk egyben. Hogy talált ránk vissza a macskánk 6 hét után??

Figyelt kérdés
a többi lent.

2023. jan. 15. 10:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
December 10-én költöztünk Debrecenből vidékre, egy Heves melletti kis tanyára. Szomorú voltam, mert Sissyt a burmai macskámat valaki a költöztetők közül ott felejtette. A finom tapintású szőrét nagyon szeretem, 100 közül is felismerném. Szombat reggel hatalmas meglepetés ért: A tanyán feltűnt egy ugyanolyan macska mint Sissy, örömömben megfogtam, és kitapintottam azt a nyakdíszt, amit még én vetem neki. Ő az, már kiderült. Hogy talált meg minket? 120km-távolságból? Amikor azt se tudta, hol lakunk. A lényeg hogy már ismét velünk van, dorombol is. Csak van a lábán egy kis sérülés.
2023. jan. 15. 10:17
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom mégsem felejtette ott senki, csak a nagy sürgés forgás rakodás elijesztette. De hogy lehet ilyen felelőtlenül állatot tartani, hogy nem te ügyeled a költözését?
2023. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve ha "ott felejtették" akkor nem illett volna elmenni és megkeresni szerencsétlent, mintsem sorsára hagyni? 120km nem olyan mint ha az Egyesült államokba kéne menni...
2023. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

En is le vagyok dobbenve, hogy ilyen letezik. Otthagytok egy macskat es senki nem megy vissza erte? ☹️

En is koltoztem mar parszor, de a kutyam volt az elso, soha nem hagytam a koltoztetokre, mindig velem jott.


De egyebkent meg tenyleg durva, hogy 120 kilometerrol odatalalt. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen letezik. Nem lehet, hogy megbujt a cuccok kozott a koltozteto kocsiban? Csak most kerult elo.

2023. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Arra volt eszed, hogy nyakdíszt tegyél a macskára, hadd fojtsa meg magát, de simán elköltöztetek úgy, hogy ottfelejtettétek és senki nem ment vissza érte? :D Azért ez remélem csak egy ordas nagy kamu. XD
2023. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kicsit túl sokat nézted az Úton hazafelét, nem? Jó is, hogy említed, a kilencvesen években láttam utoljára, este a gyerekekkel megnézzük!
2023. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez mese, macska nem tud megtalálni ilyen messziről
2023. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

És Árnyék ott maradt??

Mi ez a lazaság trollok? Már arra is lusták vagytok, hogy egy kicsit megerőltessétek magatokat és saját sztorit találjatok ki? Újabban régi filmek tartalmát írjátok le, hátha néhány tizenéves még nem látta, és beveszi ezt a szarságot? 😊

2023. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse vagy el lett engedve, ott
2023. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Napi kamu jelentve
2023. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!