Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hianyzik neki a kinti lét?

Hianyzik neki a kinti lét?

Figyelt kérdés

Lassan 3 honapja befogadtam egy cicat aki nem volt egy eves.

Nagyon jol elvoltunk, viszont az utobbi egy hetben az erkelyajto elott ul egesz nap.

Allandoan nyavog is de nem tudom miert lehet mert folyton jatszana

A szivem szakad meg erte, szerintetek azert bamul kifele mert unja mar magat bent? Mit csinaljak vele?

Tarsashazban elek



2023. jan. 21. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítva van? Ha nincs, akkor itt az ideje.
2023. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ivartalanitottam.

Most mondhatom el azt, hogy beilleszkedett, nem fel, jol erzi magat.

Nem volt meg cicam. 😊 miert kell ivartalanitani egy lakasban tartott fiu cicat? Tobbek kozott ezert is?:)

2023. jan. 21. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elobb-utobb jelolgetni fog, az rettentoen budos es undorito. Ez az egyik.

A masik meg az, hogy nyilvan hatjak a hormonok, akar menni csajozni, persze, hogy ki akar menni.

2023. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kell ivartalanítani, mert (ahogy #3 is írta) jelölgetni fog, és ki akar majd szökni. Ivarosan nagyobb esély van arra, hogy kiszökik melletted az ajtón párzási időszakban.


Ha még nem volt egy éves mikor hozzád került nem hiszem, hogy annyira hiányozna neki a kinti élet. Inkább hajtják a hormonok. De ha ki szeretnéd engedni építs neki kifutót, akkor nem tud elszökni de ki is mehet ha akar :D

2023. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kifutot a tarsashazba? Hova?


Az erkelyt meg lehet neki csinalni, esetleg, de en semmikeppen se engednem ki ivarosan macskahaloval se, mert veszelyes, lehet ki akar ugrani, aztan megtalalja a modjat valahogy, talal egy kis rest es kiszabadul. Az meg nem volna jo.

2023. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jujjuj ivaros kandúr lakásban 🤦‍♂️ jó lesz a szagokat eltüntetni meg minden szobát újrafesteni. Vidd el mert olyan kandúrszag meg macskahugy lesz mindenhol, hogy 1000x fogod bánni, hogy ivarosan hagytad.
2023. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :-)

Az egyik ismerosunknek van egy macskaja, azzal “bandazott”

Utcai, gazdatlan macska volt…. Lefogyva csontsovanyra :)

Olyan 9 honapos lehetett mikor befogadtam, csak saccolok mert nem volt meg macskam

2023. jan. 21. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, #5 nem olvastam, hogy társasházban lakik oda tényleg nem jó a kifutó, bocsi
2023. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ismerős cicája akivel bandázott kandur volt vagy nőstény? Vigyázni kell, nehogy babákat csináljon most egy nőstény cicának.Én azonnal elvinném ivartalanitani, mert nagyon büdöseket fog pisilni össze vissza a lakásban, a szagot nagyon nehéz eltüntetni.Most fog rájönni a szex mánia, már jön a tavasz.Ne tarts az ivartalanitástól, kandurkának picike vágást csinálnak, előtte kap egy kis boditást, nézesd meg a szivecskéjét előtte. Kandurkák jól birják a mütétet, utána magához kell térnie, 1-2 nap pihenés.Már nem fog állandóan a kinti világra figyelni, attól is függ, hogy nyugis természetú-e a cicus.
2023. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kandur cica volt az is.

Februar vegen lejar a felmondasom, tobbet leszek itthon igy akkor fogom elvinni.

Jelolgetni egyszer jelolt az elejen, amikor meg “felt” ugymond de mar leszokott rola hala istennek :)

2023. jan. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!