Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen illatot érezhet a...

Milyen illatot érezhet a macska ilyenkor?

Figyelt kérdés

Bocsánat, picit undi a dolog, de nem polgárpukkasztásnak szánom.


Szóval elég mély köldököm van, gyakran kell tisztítanom, és ha törölgetem, van egy jellegzetes szaga/illata (nem gombás vagy ilyesmi).

Na most a macskám, aki soha nem hízelgős-nyalakodós stílus, ha megérzi a kezemen ezt az illatot, miután a köldökömet tisztítom, teljesen megőrül, vadul nyalogatja a kezemet, le se lehet állítani.


Ez tényleg olyan kérdés, hogy a gyk-n kívül nemigen tudom megkérdezni, mert a köldökszöszök takarítási gyakorisága elég intim téma, na. :D

De baromira érdekel, hogy mit érezhet ilyenkor a macska, hogy azonnal szaglászni-mosdatni kezdi a kezem. Valami macskás szagra hasonlíthat, mint valami feromon?


2023. jan. 28. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Punci szagot
2023. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Fúj de undorító vagy. Remélem hogy ez kamu kérdés!!!!
2023. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez igen is polgárpukkasztás!!!!
2023. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Fúj
2023. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Mond azt hogy te egy troll vagy? Ha pedig igaz akkor ez igazi polgárpukkasztás ahogy fentebb is írták. Gusztustalan és hányinger!
2023. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Undorito es ezt komolyan irom. Inkább furodjél
2023. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Köldökszagot, ami neki valamiért teszik. Lehet ez a fétise.
2023. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom most keltem fel és bele botlottam ebbe. Azt hittem cikáznak a szemeim. Ez mit komoly???
2023. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!