Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olcsóbb, de jó macskaalom...

Olcsóbb, de jó macskaalom ajánlás?

Figyelt kérdés

Nemrég lett egy kiscicank (találtuk, megsajnaltuk, nem találtunk neki új gazdát, megtartjuk). Benti cica, mivel csak egy szeme van (a másikkal nem lát, belekaphatott egy másik macska).

Nézegettem az almokat, viszont alig van valami 200 Ft/kg alatt. Nem is az, hogy nem engedhetjük meg magunknak, de dragallom nagyon. Azt hittem, hogy max.100 Ft/kg áron vannak.



2023. jan. 26. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát én a pennys almot szoktam venni. 10 kg 1600 ft. Cicáknak semmi bajuk vele, én is szeretem, mert nincs az a büdös alom szaga. Sok macskaalommal jártam úgy, hogy hiába friss, tiszt almot tettem, volt az a büdös alapszaga. Legalábbis számomra. Úgyhogy nálunk az vált be.
2023. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az aldisat használjuk, most nem is tudom pontosan mennyibe kerül, de 2000 alatt van. (Vagyis legutóbb, mikor vettünk még annyi volt.) Nekünk ez vált be a legjobban.
2023. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az Aldiban veszem a Shah csomósodó macskaalmot, 10 kg 1600 ft. Nagyon jó, jól csomósodik, nem büdös. Karácsony előtt hiánycikk lett, akkor kipróbàltunk nagyon sokfélét, drágábbakat is, de egyik sem volt közel sem olyan jó, mint az Aldis.
2023. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aldi SHAH a legjobb alom és nem is drága.
2023. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én drágábbat használok, a dmből azt ami 6literes 1299 asszem, de nagyon megéri, mert tényleg jól csomósodik és nem is büdös egyáltalán. Régebben a sparosat használtam, de a minősége már katasztrófa. Pennyset is próbáltuk, de az még rosszabb, nem is csomósodik, büdös is nagyon, én nem ajánlom.
2023. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen Sparosat hasznàltunk,de az utóbbi időben nagyon rossz lett a minősége, por az egész és nem csomósodik, hasznàlhatatlan.

Ezt megunva, vàltottunk az Aldiban kapható Shah alomra, amivel elégedett vagyok, teszi a dolgàt.

10 kg/1600Ft

2023. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Aldi Shah kék csomag sárga cica.
2023. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sparosat mi is próbáltuk, az tényleg elég gagyi volt.
2023. jan. 26. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nm tudom, mit művelnek mostanában a gyártók az almokkal, hogy ennyire romlik a minőségük. Én sokáig a CBA-s Cirmi csomosódóst vettem és jól működött, de az utóbbi időben már az is katasztrofális minőségű. Még frissem is más a színe, mint korábban volt, szinte nulla csomósodás, csak sár lesz az egészből. Így sokkal több fogy belőle, mert napi több lapátnyi megy a kukába.
2023. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi ezer meg ezer félét kipróbáltunk az olcsótól a középkategóriáig az elmúlt 1 évben, de csak a 14 kg-os Tigerino csomósodó almok váltak be. Zooplusról lehet rendelni. Eddig 3 ezer volt a 14 kg, most emeltek rajtuk, 4 ezer lett, a mennyiség maradt. De megéri, mert aprószemű, ezért lassabban fogy, mert nem hordja szét a lakásban. Megköti a szagokat, jól csomósodik.
2023. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!