Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska elkezd hajnalban...

Minden macska elkezd hajnalban randalírozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék örökbefogadni egyet, de a munkahelyemen lévő macska után az a tapasztalatom, hogy kb. egész nap alszik, aztán hajnali 4-5 órakor elkezd mindennel játszani, borogatni, mászkálni. Másoktól is hallottam már ilyeneket.

Őszintén szólva ez nekem nem lenne annyira kellemes.


Minden macska ilyen? Esetleg ha egy idősebbet választanék az nyugodtabb lenne? Vagy ha éjjelre becsuknám a hálószoba ajtaját és neki meg az előszobában lenne a fekhelye akkor mi lenne? Kaparná az ajtót?


2023. jan. 29. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod kikerülni, minden macska "megbolondul " alkalmanként, időponttól függetlenül... éjszaka nálunk nincs bejárásuk a hálószobába, amikor kicsik voltak az egyik kaparta az ajtót, rá kellett csapnom párszor (nem, nem vagyok állatkínzó) de megtanulta h este nyugi van. Szóval mi alszunk tőlük, de ha napközben rájukjön, ki kell várnunk amíg csillapodnak, hárman vannak szóval durva... 😁
2023. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a kismacskákkal is el lehet lenni, ha napközben eléggé sikerül lefárasztani. Illetve igen, az bármikor benne van a pakliban, hogy megbolondul egy kicsit a cila, nálunk jellemzően egy alapos szellőztetést követő hideg levegő pörgeti fel a vadállatokat.
2023. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!