Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy új helyen a...

Az igaz, hogy új helyen a macskát 1-2 hétig a ázban kell tartani, hogy ne csavarogjon el?

Figyelt kérdés
Az enyém majd megőrül, úgy ki akar menni. Engedném, de mi van, ha nem jön vissza, és közben el kell mennem itthonról?
2010. okt. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
póráz ;)
2010. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem muszály a házban de persze valahol zárva kell tartanod amíg megszokja, hogy te vagy az új gazdija és utána nem fog elmenni bátran szabadon hagyhatod de én a te helyedben egy hónapig is zárva tartanám.
2010. okt. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem új gazdi vagyok, a ház az új.
2010. okt. 4. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:

mi mikor költözünk őt hoztuk át utoljára.... a kocsi már nem tetszett neki...

aztán behoztuk, becsuktuk az ajtókat, ( a házban volt előtte macska az előttünk lakóknak) ment körbe és nyávogott hangosan... mintha sírt volna... nem tudom... nem tetszett neki. Aztán pár óra után kiengedtük, vissza jött nem volt probléma. imádtam ezt a macskát, és imádott az előző háznál élni, lakni, nem is ment messzire soha.

aztán 3. nap jött haza a barátom, és mondta hogy ott fekszik a fűben, a ház előtt. valaki elütötte. nem kívánom senkinek azt az érzést... már akkor tudtuk, hogy nem kellett vna költözni. így utólag lehet érezte a bajt, és azért sírt annyit. úgy sajnálom. meg sem mertem nézni... :( te vigyázz a tiedre nagyon!

2010. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igaz. Mi kölöztünk így macskával, szépen megszokta. Kb. 3 hétig NE engedd ki! Pórázon se!
2010. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért akar kimenni, mert menne haza. A régi helyre. Ismertem macskát, aki 30 km-ről hazajött. Olyat is, aki évekig visszajárt 3 km-re, mindig vesszavittték, és visszajött. Egyelőre semmiképp nem mehet ki, felügyelettel sem. Majd megszokja, és ezt fogja otthonának tekinteni. Ha mejd később kimehet, akkor is viseljen bilétát a nyakában a telefonszámoddal, hoyg ha elvész, hazaindul a régi helyre tudjanak értesíteni. Sok idő, a macska nehezen felejti el a régi helyet, és elindul, hoyg megkeresse.
2010. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
inkább 4-5 hétig. Csak aakor engedd ki, amikor már két hete láhatóan otthon érzi magát, akko ris macskabilétával! A régi helyen beszéld meg, hoyg hívjanak fel, ha megjelenne!
2010. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem tapasztaltam. sok macskám volt már, mindet kb 2 hónaposan hoztuk el, egyik se akart visszamenni a régi otthonába (pár utcányira), pedig egy napra se voltak bezárva.
2010. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsónak : írta, hogy régi gazdi, csak költöztek... egy kiscicával más, mint egy kifejlett állattal, akinek megvannak a körbejárt helyei, szinte napi rutinnal.
2010. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ajjaj, akkor szenvedni fog szegényke. Megszokta, hogy napközben kint van, meg van társasága, itt meg egyedül lesz napközben bezárva. Holnap már be kell mennem dolgozni. Úgy sajnálom. Most is ül az ablakban, és vágyakozva néz ki. Persze inkább szenvedjünk pár hetet, mint hogy eltűnjön.
2010. okt. 4. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!