Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám 2 hétig távol...

Eltűnt a cicám 2 hétig távol volt aztán hazajött de mostmár egy hónapja nincs itthon mit tegyek várjak még vagy feladjam a kutatását?! De már többször is álmodtem azt mióta eltűnt hogy hazajött és odaszaladt hozzzám de ugyan azt álmodom mindíg!

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne add fel, tavaly ugyanez történt a kandúrommal (kasztrált). 1 hónapra eltűnt, megtaláltam, kiengedtem és megint eltűnt. Ismét ugyanott találtam meg mint előtte, ugyanoda járt vissza valamiért. Aztán hála égnek vettek oda egy kutyát és többet nem ment el.
2010. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi! de nekem mgától hazajött de elég gyatrán nézett ki tele voolt kullanccsal meg iilyenekkel és nekem is kandúr a cicám! :)
2010. jún. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!