Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Féreghajtó után miért nem...

Yolókai mór kérdése:

Féreghajtó után miért nem kakil a cica 2 napja?

Figyelt kérdés

Már másfél napja beadtuk a féreghajtót a cicának (kandúr, 4 éves, 4.5kg) de egyszer sem volt azóta kakilni.

Rendesen eszik és iszik, amennyit általában szokott, a közérzete jó, jön, dorombol, bújik, dörgölőzik mint mindig, de kaki sehol. Az állatorvosunkat jelenleg térdműtét miatt nem lehet elérni, van okunk aggódni és felkeresni valami klinikát? Mi lehet az oka ennek?

Köszönöm!



2023. febr. 3. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem szart máshova? Lehet máshova szarik.
2023. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát szerintem én mindenképpen vinném klinikába, vagy hívnék egy állatorvost, az a baj ez egyáltalán nem játék. De lehet igaza van a kedves alpári stílusú előző válaszolónak, és lehet máshol végezte el a dolgát
2023. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma se kakil én elvinném. De #1-nek is igaza lehet, ha van cserepes növény vagy egyéb hely nézzétek meg ott, ha nem temette volna el szerintem éreznétek :DD
2023. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

el is felejtettem, hogy kiirtam a kerdest.

reggel 5kor irt a parom, hogy kaki van az alomban!! fereg nincs, csak szőr! koszonom a valaszokat:)

2023. febr. 7. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!