Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A virágról a kisebb bogarak...

A virágról a kisebb bogarak véletlenül átmászhatnak a cicába? Mert láttam benne vmit de nagyobb mint egy bolha és csak az az egy van benne. és semmi más. De vettem azért bolhanyakörvet. Hátha az. Ez igy rendben van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Még ha át is másznának a virágokról a cicára, az nem okozna gondot, legfeljebb körülnéznének rajta és továbbállnának. Macskán a bolha és az atka szokott elszaporodni, atka leginkább a fülében. A bolhanyakörvet nem minden cica bírja, sőt olvastam már végzetes allergiás reakcióról is, úgyhogy inkább folyékony bolhairtó cseppeket vegyél.
2008. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és még előfordulhat kullancs, azzal nem árt vigyázni.
2008. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nincs rendben!!!

December 27.-e van, bogarak már rég nincsenek a virágokon, ha van a cicádban egy, miért nem veszed ki belőle?

2008. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de cserepes virágokból panelbe. mert doki azt mondta nem bolhás és azóta nem volt kinn mert panelba van. és 2 napja rajta van a nyakörv . Az allergiás tünetek hány nap után jelentkeznek?
2008. dec. 28. 16:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg ha mondjuk csepegtetek és tényleg a cserepes virágból másztak át? akkor véglis csak feleslegesen csepegtettem nem? vagy nézessem meg állatorvossal az a legbiztosabb?
2008. dec. 29. 00:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindíg látod benne a bogarat? Mert ha igen, akkor biztos nem a virágból költözött a cicába. A cseppek meg nem ártanak, nyugi, a nyakörvre az allergia pedig szerencsére nagyon ritka.
2008. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát már nem 4 napja láttam és 3 napja rajta van a nyakörv , de mostanába nem látok rajta semmit. ugyanugy jáccik eszik alszik. csak a nyakörv 1 napján volt kicsit lusta.
2008. dec. 29. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs miért aggódni. Vigyázz a cicára!
2008. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de szerintem ne nyakörvet használj, hanem cseppet, mert a macska mindenhova felmászik, könnyen beakadhat valamibe, a mi macskánk majdnem megfojtotta magát, mikor beakadt a kerítésbe, szerencsére a szomszéd meglátta és kiszabadította.
2009. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!