Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó kullancs és bolha...

Milyen jó kullancs és bolha elleni cseppet vagy nyakörvet tudtok ajánlani macskának?

Figyelt kérdés

Várom tapasztalataitokat:)

Kérlek a márka nevet is írjátok le.

Előre is köszönöm a válaszaitokat:D

Minnél többen írjatok!


2011. júl. 31. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még mindig a Frontline-t (1500 Ft egyszeri adag, másnap már nincs bolha a macsekban) vagy a Neostomosant (500 Ft egy ampulla, én ezzel a lakásban szoktam lepermetezni mindent) ajánlom. A bolhanyakörvet nem szeretem, egyrészt mert a bolhák többsége immunis már azokra a szerekre, amelyeket használják a nyakörveknél, másrészt ha kinti cicáról van szó, könnyen felakadhat pl. drótkerítésben. Fürdetni jó a bolhaírtós sampon, de használni kb. annyit használ, mint a nyakörvek. Samponból én a Trixie samponját vagy gyógynövényeset szoktam venni (500-1000 Ft).
2011. aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is a frontline-t ajánlanám,nekem is az válik be azt mondta az állatorvos,h 3 hónapig garantált a védelem.
2011. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a Fressnapfban,hogy csak 1hónapig jó.Úgy meg elég húzós 2000Ft-ot kiadni havOnta.1évben az már24000FT:(
2011. aug. 2. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Felénk 1200 Ft, szerintem nézz szét kisállatpatikákban, más boltokban. A Fressnapf azért mond egy hónapot, mert a tájékoztatóra az van írva (meg nagyobb hasznot szeretne), de tapasztalat, hogy három hónapon keresztül egy darab bolha nincs a macskában (se a ki-be járósban, se a bentiben).
2011. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!