Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jó, hogy van macskád?...

Miért jó, hogy van macskád? +Milyen a "személyisége" ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem jó. Ha végre külön költözök szüleimtől, biztos hogy nem lesz több. Szobatisztaságra nem hajlandók, nevelni nem tudom őket mert az úgy nem működik, hogy 3 emberből egyedül én próbálok szabályokat felállítani. Akaratosak, kitalálják hogy legyen valami és akkor az lesz, akkor is ha 2 órát kell érte üvölteniük megállás nélkül. Szeretgetni nem lehet őket, nagyon max simogatni, de akkor is úgy néznek az emberre, hogy "te is minek élsz". Az egyetlen hasznuk, hogy végtelenül motiválnak a tanulásra, hogy mindenképpen bejussak egyetemre, és elhúzhassak egy koleszba végre.
2023. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 rewqrewqrewq válasza:
19%
Érdeklények, ha allergiás vagy rá szemed kiég mellettük. Kertes házba nem illő tartani mert minden kisebb állatot unalomból elpusztít. Szerte a világon a madárállományban, hatalmas károkat okoz. Ausztráliában, néhol már irtják is a vadon élő cicákat. Lengyelek szintén kongatták már a vészharangot macska ügyben.
2023. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Remek társ, jópofa! Lehet dajkálni, simogatni, ha ő akarja! Öntörvényű de imádnivaló.
2023. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

3 cicánk van.

5 éves kandúr : nagyon jófej cica, jól viselkedik, bújik, dorombol, de csak ha ő akar, megengedni h felvedd, de nem a kedvence. Ölbe szívesen jön, de csak ha akar. Mániája h követ, főleg reggelente. Más gyerekektől fél, a fiamtól nem (6 éves), ha gyerek van nálunk elbújik. Amúgy társas lény.

5 éves nőstény cica : nagyon magának való, csak nekem dorombol, azt is ritkán. Felvenni nem lehet, simogatni se nagyon, max ha ő kéri, az 3 simítást jelent. Nem olyan félős, merész cica, többi macskát csak elviseli. Minket messziről tart szemmel, van h a sarokból figyel, éa úgy dorombol nekem, de oda nem jönne. Akármilyen is, ő a szívem csücske, mert én tudom milyen kis ragaszkodó a szíve mélyén.

9 hónapos kiskandúr : vele még csak ismerkedünk, nagyon jó indulatú macska, nagyon emberközpontú, sokat dorobol, igazából a tipikusan azt csinálsz vele amit akarsz, csak szeresd. Utcáról mentettük, nagyon hálás. Ő a legkezesebb macskánk. A másik kandúrral nagyon jóban.

2023. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!