Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik tápot érdemes venni...

Melyik tápot érdemes venni macskának? Most fél éve Wilf Freedom van nekik, de szeretnék váltani. Porta21 esetleg Applaws?

Figyelt kérdés

Most ázsiai íz van nekik, de egyszerűen nem lehet beférni a napi ajánlott mennyiségbe, mert keveslik.


Gondoltam váltanék valami hasonló árkategóriájúra.


2023. márc. 1. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Fogynak tőle, vagy mi? Az én macskám a világ összes tápját kevesellné, ő úgy van vele, hogy nyissam ki a 10kilós zsákot, tegyem őt bele és problem megoldva.

Nem mindig kell hallgatni a kajahisztire :D

2023. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább nehéz mit kezdeni, mert reggel szétszednek meg úgy mindig követelik. :D Aztán ez jó nagy szemű szóval darabra kevesebb, mint a korábbiak. Lehet ez nem tetszik nekik.


Amúgy két 5 kilós meg egy 7 fölöttim van. :D

2023. márc. 1. 14:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért remélem lesz, aki véleményt is tud mondani az említett tápokról.:)
2023. márc. 1. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ajanlott mennyiseg csak egy ajanlas. A macska igenyeit is kell nezni, ha nem hiznak tole, jol neznek ki, kaphatnak nyugodtan tobb kajat.


Az enyem is tobbet kap, mint az ajanlas, de egyebkent o is egy kis kunyeralos cica, mindig enne. Szoval van egy hatar azert, nem etethetem allandoan akkor, amikor keri.


Applawst eszik most, szarazat meg alusat, eddig jo, szereti. De ugyis raun, kb 6 havonta kell valtanom tapot 😂

2023. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!