Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó minőségű tápot...

Milyen jó minőségű tápot adjak 5 hónapos cicáknak?

Figyelt kérdés
Két testvér cica, akik kB 2 hónapja a Smilla kitten tápot eszik, ezt kiegészítve nedves táppal hetente párszor. Ez nagyon bevált eddig ár-érték arányban, de szeretnék váltani, hogy ne ugyanazt egyék hónapokon keresztül (nem tudom mennyire unják meg). Van hasonló, jó ár-érték arányú kölyök macska táp, amit tudtok javasolni? Több hústartalomért egy kicsit többet is tudok most rá szánni.

2023. márc. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok hasonló jó árértékű macska kaját ajánlani viszont van egy dolog ami nagyon fontos.Ne hirtelen válts macska kaját mert akor semmit nem fog enni a kölyök macska.Először úgy kell, hogy kisebb arányban adod az új macska kaját a régivel összekeverve.Ha már evett min. 2 napot akor lehet több az új macska kaja és igy tovább.Csak megosztottam egy tippet mert nekem volt kölyök macskám és pont ez volt.
2023. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én macskáim Concept for life és Purizon tápon nőttek fel. Előbbi kb. közepes minőségű, az utóbbi már azért jobb. Később kaptak Applaws márkájút. Most egyelőre a Brit Care a menő nekik. Sajnos gyorsan ráunnak mindenre.
2023. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Az átszokás menni fog, megesznek mindent is, csak engem megnyugtatna, ha egészséges is lenne nekik a kajcsi. Megnézem a márkákat 2-es!
2023. márc. 5. 17:10
 4/5 Heni93 válasza:
Szia, Shelma száraztáp és mellé különböző macskaleveseket próbálj :) nálunk imádják. Vagy a Brit care nyulas tápot is. macskaland premiumrol rendeljük :)
2023. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötletek, köszi!
2023. okt. 13. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!