Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen hosszu lehet egy benti...

Milyen hosszu lehet egy benti macska karma?

Figyelt kérdés
Ha a parkettan setal, akkor hallom, hogy kopognak a karmai. Ez meg jo hosszusag, nem kell levagni?
2023. márc. 4. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar hosszu, azt jelenti, hogy nem tudja visszahuzni rendesen, ami neki is kenyelmetlen.

En ilyenkor szoktam vagni neki.

2023. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott kaparni semmit, hogy lehántsa a régi, hosszú körmeit?
2023. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, van neki kaparofa, meg a szonyegen is elesiti, bar szerintem az nem.eleg. mivel vagjatok a kormet, olloval?
2023. márc. 5. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En akkor szoktam vagni amikor mar behuzott allapotban a korom vege kikukucskal a szor alol.

Olloval szoktam,de vigyazz,mindig csak a veget vagd le.ne tul sokat mert akkor verezni es fajni fog neki...en csak azt a reszt szoktam levagni ami kint van a szor alol.

2023. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haat, nehezen tudom elkepzelni, hogy hagyja levagni. 3 het mulva viszem allatorvoshoz oltas ismetlesre, lehet, megkerem oket, hogy vagjak le.
2023. márc. 5. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok.

Az en macskam sem akarja hagyni,de muszaj neki.

Becsavarom pokrocba,es mindig csak az aktualis labat hagyom kint...egy ido utan lenyugszik,ami nagy szo,mert az en macskamnal bolondabb nincs a vilagon 😅

2023. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, ezt kiprobalom, koszi!
2023. márc. 5. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!