Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy pár hónapos cicának, ha...

Egy pár hónapos cicának, ha eltört a lába, az mennyi idő múlva gyógyul meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt komolyan kérdezted? ezt még egy angyal se tudná megmondani, nem hogy egy civil ember vagy orvos. türelem.
2010. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz -.-
2010. okt. 6. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orvos szerintem meg tudja mondani. Remélem nem azért itt kérdezed mert nem vitted dokihoz. Mert az nagyon durva lenne...
2010. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ha orvoshoz vitte volna akkor itt kérdezgetné? :S
2010. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy cicám kiskorban eltörte a lábát, elvittük röntgenre, 10 ezer ft volt, mütét kellett volna, de vártunk pár napot és elkezdte magától használni a lábát, előtte csak húzta. Ha elkezdi használni, akkor valószinüleg összeforr magától, de vigyétek el röntgenre mindenképp, megtudni mennyire komoly a baj.
2010. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, kedves 4. :)
2010. okt. 9. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicámnak 5 hónapos korában szilánksora tört a kis lába, műteni is kellett. Bő 2 hónap volt amig rendbe jött, de sajnos kicsit sánta maradt azóta. De ez őt egyátalán nem zavarja. :)
2010. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyem a szívét :)
2010. okt. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!