Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ehet ropit?

A macska ehet ropit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérdés, de a macskám imádja. Nyilván nem ezzel akarom etetni, de ha néha eszik pár szálat lesz baja? Vagy a só rossz neki? Ha kaphat, akkor mennyit egyszerre?

2023. márc. 14. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A tészta, vagyis a liszt nem kell a macskának, felesleges kalória, számára tápanyag nélkül.

A só viszont, főleg ebben a mennyiségben kifejezetten káros. Eleve a macskák elég keveset isznak, ez hazavágja a veséjét.

Ne adj neki, hiába szereti.

2023. márc. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Az miénk is szereti, nem csak a ropit, hanem mindent szinte. Hülyeség megvonni bármit is. Nem kell túlzásba vinni, de tiltani se.
2023. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Soha
2023. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#2:

Figyelj, mi elhisszük, hogy hülye vagy az állattartáshoz, de legalább ne terjesztenéd a hülyeségeidet.

2023. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4! Elhiszed hogy mennyire nem érdekel a véleményed? Biztos azért élt 15 évet a kutyám, mert mindent megtiltottam. Ha tiltottam volna, és mindent hülye könyv szerint mentem volna, akkor fele ennyit se élhetett volna.
2023. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Nyugodtan adhatsz neki, de mértékkel, ne mindennap és csak ritkán. Annyitól baja nem lesz, mindenki túlaggódja ezt az etetést.
2023. márc. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Heavenly Host 77 ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A macskák nehezen emésztik a glutént, sok egyed allergiás is rá.
2023. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!