Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vágjátok le a macskátok...

Hogy vágjátok le a macskátok karmát?

Figyelt kérdés
Az enyém nem engedi. Ha csak meglátja az ollót,már menekül. Alvás közben próbálom, de felébred rá.
2023. márc. 19. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis korában kell(ene) rászoktatni. Felnőtt macskánál nehéz. Ketten próbáljátok meg belebugyolálni egy plédbe csak a mancsa legyen kint+ ha nagyon cudar a helyzet akkor egy hegesztőkesztyűt szoktunk kézre húzni azt már nem tudják szétmarcangolni.
2023. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
úgy, hogy visit közben, meg csíp, rúg, harap
2023. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a bebugyolalast mar olvastam, csak nem akartam ennyire drasztikus lenni. Valoszinuleg meg fog sertodni utana:-D heggesztokesztyu mwg nincs, de majd beszerzek azt is.
2023. márc. 19. 16:01
 4/6 NTBS ***** válasza:
17%
Szerintem sehogy. Vegyél neki kaparófát.
2023. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van kaparófája, természetesen. De az nem elég, hogy lekoptassa a körmeit, már kilóg a mancsából, hallom,a hogy kopog a parkettán.

Ma egy darab körmét már sikerült, levágni, a többit abszolút nem engedte. Hát majd lassacskán csak végére erünk :D

2023. márc. 19. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Mi soha nem vagtuk. Sosem csattogott a parkettan, es a doki sem emlitette soha, hogy ne lenne rendben kinezetileg, vagy hogy neki kenyelmetlen lenne.
2023. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!