Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszéd macskája idejár...

Szomszéd macskája idejár veszekedni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az én cicám nem kijárós, de az udvar többi lakóé igen. Ők nem bántják egymást, még a szembeszomszéd macskája is csak bandázni szokott átjönni, viszont van egy, amit nem tudunk beazonosítani a környékről, talán fél-egy utcával arrébb is lakhat és állandóan azt hallom, ahogy kingyolja a többit, akik itt élnek. Az enyém szerencsére csak “mozizik”, de egyrészt nekem is iszonytató hallgatni a veszekedésüket, másrészt az egyik lakó most vitte állatorvoshoz a sajátját a sebei miatt. Akárhányszor kimegyek, hogy elzavarjam a drámázókat, az egyik fél mindig az az “idegen” macska… miért jön ide terrorizálni a többieket? Nem lenne kiivartalanítva? Mit tudnánk tenni?

2023. márc. 30. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Menhelyen keresztül ivartalanítod

Nébihnél jelented, befogják

Kibaxod a város m@sik végében

2023. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
elkergeted és ha ki sem engeded a tiédet akkor nem tudnak "veszekedni".
2023. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Becsapdázni a balhézót, ivartalanítani, örökbe adni. Vannak kifejezetten ivartalanítással foglalkozó szervezetek, de amúgy pár ezer Ft egy kandúr műtétje, ha ki tudod fizetni, tedd meg.
2023. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából ápolt macskának tűnik, nem hinném, hogy kóbor és nem szeretném azt se, ha engem megtámadna, míg befogom akármilyen célból. Keressük meg a gazdit és beszéljünk vele?

2-es, teljesen egyetértek a mondandóddal, de kérlek tanulj meg értőn olvasni, vagy egyáltalán vedd a fáradságot kommentelés előtt, hogy elolvasd a leírást… (:

2023. márc. 30. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is volt ilyen. Elvitted a macskát az állatorvosunkhoz ivartalaníttatni és kerestem neki egy gazdát, aki hazavitte. Most ott él a cica jólétben, szeretetben, biztonságban. A szomszéd meg csak lenyintve mondta, hogy "hát, nem ment haza a macska, biztos elütötték, na, mindegy..."
2023. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemegy a kertedbe, akkor befoghatod. A gazdája pedig így járt.
2023. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó hogy nem vagyok macskás marha (barom).


Jó cicázást (:

2023. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Élvefogó csapdát kölcsönkér valamelyik állatvédő szervezettöl, azzal befogod, és csapdástul viszed az állatorvoshoz kigolyózni. (meg nyilván chipet olvastatni, hátha van. (ha-ha) )
2023. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor ez van. Azért, mert mert hajtha a vére. :D

Amik hatásosak azokat nem írhatjuk le, mert bűncselekmény. Nálunk is ez van. A szembe szomszéd macskája jön át műsor csinálni. Ha látom akkor elzavarom ennyi amit törvényesen meg lehet tenni.

2023. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!