Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinál ekkora fesztivált...

Miért csinál ekkora fesztivált a macskánk a bejövetelből?

Figyelt kérdés

!!!! Előre leszögezném, hogy én NEM engedem ki a macskát, szerintem is bentre való. Ez apámnak a hóbortja, és rengetegszer összevesztem már vele, de akkor is ki van engedve. Szóval lehetőleg ne arról szóljon a válasz szekció hogy "minek kell kiengedni teeee állatkínzó reterák" mert nem én engedem ki. Köszönöm.


Minden alkalommal mikor próbálom beengedni a macskánkat, eljátsza ezt. Elkezd nyávogni az ajtónál. Kinyitom a kicsi ablakot, ami az ajtón van. Egy darabig tipródik, nyávog, bámul rám. Hívogatom befelé, de az istennek nem jönne, aztán inkább elmegy. Ahogy becsukom az ajtót, ugyanúgy ott nyávog, hogy be akar jönni. De ha a fene fenét eszik se jönnek be,ha kinyitom az ablakot. Akkor is ezt csinálja ha magát az ajtót tárom ki. Aztán nagy nehezen vagy fél órás könyörgés árán végre befárad őméltósága. Komolyan mi a franc értelme van ennek??? Egyszerűen nem látom benne a logikát.



2023. ápr. 15. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Fél a macskaajtótól.

Próbálkoztál már jutalomfalattal?


És kicsit félve kérdem...ha esetleg magát a macskát kapnád fel és helyeznéd a küszöbön belülre...?

2023. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Áhhhh, olyankor nem lehet megfogni. Ahogy nyúlok felé már megy is el. Legközelebb kipróbálom a jutalom falatot.
2023. ápr. 15. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Még az jutott az eszembe, hogy az ajtócskát egy ideig támasszátok ki; fixen, hogy ne eshessen rá. És a közelébe tegyék ki neki - átmenetileg - az ételét.

Meg fog vele barátkozni előbb-utóbb, pláne, ha kaját sejt mögötte. De egyelőre - úgy tűnik -, hogy parázik. Előző voltam.

2023. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
szereti hogy a csicskája vagy
2023. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen, becsicskultál neki, így most csuklóztat.
2023. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azt akarja hogy menj ki vele. Próbáld ki amikor az ajtóban van. Ha kimész és abbahagyja akkor ezért nyávog. A miénk ezt szokta csinálni.
2023. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Macska. Elég tipikus viselkedés náluk. Nekünk macskabiztos a kert, 3 macskánk oda jár ki, ha jó idő van. Ezt velük ugyanígy el kell játszani. Nekem sokszor "csukott ajtó szindrómának" tűnik, pl hallom, hogy óbégat a macska, ha kinyitom az ajtót, akkor meg úgy néz rám, hogy ki lehet olvasni a szeméből: "nyávogni? Én? Ugyanmár!".

Aztán ha becsukom, egy-két perc és megint nyávog. Más stílusban de mind a 3 csinálja nálunk.

2023. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Macskaajtó. Úgy kell megcsinálni, hogy csak befelé nyíiljon, kifelé ne tudjon menni.

Aztán majd ha fázik, éhes, stb akkor bejön. Hagyd rá.

2023. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Ne engedd a macskának, hogy túl sok youtube videót nézzen! Innen tanulta:

https://www.youtube.com/watch?v=4rb8aOzy9t4

2023. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálja ezt, amikor azt akarja, hogy én menjek ki vele játszani a kertbe. Ha be akar jönni, akkor amint kinyitom az ajtót, beszalad.
2023. ápr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!