Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elméleti a kérdés,de nagyon...

Elméleti a kérdés,de nagyon foglalkoztat,és már most lépéseket kellene tenni azzal kapcsolatban,hogy hova lenne érdemes költözni,egy esetleges migráns bejövetel esetén?

Figyelt kérdés

A 22-es választásokon,ha nyerne az ellenzék,akkor csak (kis) idő kérdése,hogy Brüsszel nyomásának engedjen,és beengedjék a migránsokat.

Gondolom a Németek,Franciák..stb. azonnal küldenék a problémás és abszolút mindenre alkalmatlanokat.

A kérdés az lenne,mivel,hogy nem akarok egy közösséget vállalni velük, feleséggel és két kisgyerekkel,hova lehetne menni,ahol nincsenek.

De akad munka,és hasonló kultúrkör.

Elsősorban országokra lennék kiváncsi,ki hova menne,és miért,ebböl a szempontból.

Lenne pár ingatlanom amit el tudnék adni,azt másik vásárlására tudnám fordítani máshol.

Jelenleg Ausztria mellett lakók 1 km-re,de 2015-ben amikor jöttek láttam ott is mit csinálnak.

10 éve még Bécs meg Graz sem így nézett ki,szóval Ausztria nem opció.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Tisztelettel!



2021. febr. 22. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
me:🇺🇸
2021. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Svájc
2021. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Az ugye megvan hogy az erőszakkal behurcoltak még aznap megindulnak vissza?ebbe a trágyadomb országba senki nem fog önként beköltözni, inkább hazamegy.szóval a próbálkozásod hogy lejárasd az ellenzéket,túl átlátszó.
2021. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Itt aztán le tudom járatni,meg pont én ,hahahah,nevetséges amit írsz.

Leírtam,hogy én hogy látom,és egy szerintem valós problémára kértem választ.

De mindegy...

2021. febr. 22. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

3-nak.

Magyarország nem trágyadomb. Gyönyörű tájak, városok vannak. Európában Magyaraországon van a legtöbb termálfürdő. Politikát ne nézzed, mert bárhol vagy a politika ugyanolyan korrupt, mocskos.

Kérdezőnek.

Migráns mentes ország nem létezik már sajnos. Én ha emiatt kéne költöznöm, akkor Oroszországto választanám. Oda nem tudnak menni, pedig akarnak. Igaz, ott nem is bánnak velük úgy mint a hímes tojással.

Mi Angliában élünk már több mint 15 éve. Mi most készülünk végleg hazamenni, hasonló okok miatt. Jelen helyzetben Magyarország még mindig a legbiztonságosabb ország.

2021. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ajánlanám Afrikát, ha szerinted a semmirekellők ide költöznek, ott rendes, dolgos emberekkel élhetsz együtt.
2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Felcsútiába....már ma is költözhetnél, nehogy elkéss.

A főnököd épp most fekszik le az oroszokkal, a törökökkel, még a kínaiakkal...gyorsan kellene hozni rá törvényt, hogy ők "jó migránsok"

2021. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5


Oroszország? 😂 Tudod-e mi a Szólásszabadság, UK után nézz be oda, aztán megtudod.

2021. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os Afrika kizárt.


7-es Milyen főnökömről beszélsz?

A kérdésemre akartam választ,és nem hülyeségeket olvasni.

2021. febr. 22. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Európa szóba sem jön.
2021. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!