Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicád szeret plüss állatokka...

A cicád szeret plüss állatokkal játszani?

Figyelt kérdés
Amikor nekünk volt, akkor ki volt függesztve neki kis játékmaci, azzal ugrándozott, pofozta stb. Meg volt hogy kicsi plüss oroszlánt tettünk oda hozzá, aztán megszaglászta és hozzányomta a kis fejét... :))
2023. ápr. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha pufolom vele, akkor igen.
2023. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még élt, nem érdekelték a plüssök. Az évek során kvázi játékboltot gyűjtöttem össze, hátha valamiben örömét leli, de a kis mocskot egyik sem érdekelte 1 pofozgatásnál tovább semmi. Bezzeg egy kiesett kavics az alomból és az üres nejlonzacskók... utóbbinál euforikus élvezetet élt ált, nagyon úgy nézett ki. Hát na, szeszélyes teremtés volt. :'D
2023. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeket nem érdeklik különösebben.
2023. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a mostani cicánk ügyet sem vet a plüss állatokra.
2023. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Pedig olyat is vettem amiben macskamenta volt.
2023. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az árva, mama nélküli babacicáknak létezik egy plűss,mamacica méretű macska, ami ki van bélelve, a hasán van egy kis cipzár. A cipzárt lehuzod, és beleteszel egy sziv alaku betétet, ami elemmel müködik, és szivdobogást utánoz.A kiscicák azt hiszik, hogy ő a mama, és nagy nyugiban alszanak alatta, felette, mellette. Nem tudom, hogy nálunk van-e ilyen, az árva, nagyon kicsi cicáknak nagyon hasznos.
2023. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!