Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális az ha egy huszon éves srác szeret plüss állatokkal aludni és úgy általánosságban szereti a plüssöket?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 00:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt férfi ne aludjon gyerek holmikkal.
2015. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit meleg :D
2015. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem okés. A plüss állat nem csak gyerek holmi.

Másrészről meg, ami az embert boldoggá teszi, s ezzel nem árt másoknak, akkor csinálja. Kár ezért kikérni mások véleményét, hogy csak alázzanak.

2015. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha hello kittyvel alszik, az elgondolkodtató, egyébként nem gáz. A 16 éves fiam ágyában is ott van még a gyerekkori plüsskutyája, egy kék elefánt és egy belugabébi, szintén plüssből, de pont olyan nagyszájú macsó tud lenni, mint a többi lökött kamasz.:-) A másik, huszonéves fiam a barátnőjétől kapott plüssel aludt. Nem akkora ritkaság az ilyesmi, csak nem mindegyik vállalja fel a gyermeki, érzékeny oldalát.:-)
2015. dec. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen normális. :) Én is plüss állatokkal alszom, most karácsonyra is kértem egyet.

Az meg egyáltalán nem gáz, ha fiú csinálja ugyan ezt. Mindenkinek van egy ilyen oldala, és számomra például plusz pont az, ha valaki ezt felvállalja.

16/L

2015. dec. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

# 5

Akkor nem csoda, ha a korosztályodban minden 2. fiú olyan mint egy rossz bzi...

2015. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem cukii
2015. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

#6

Ez egy óriási általánosítás volt. Képzeld egy olyan ismerősöm sincs, aki swag-yolo-hipster típusú ember lenne. Attól is függ, hogy kikkel barátkozol. Szóba sem állnék olyannal, akinek például csak a térdéig van felhúzva a nadrágja, márpedig az ilyen típusú emberek azok, akikre te gondolsz.

A kérdező a véleményemet kérdezte, én pedig válaszoltam. Ha nem tetszik a véleményem, nem kell elfogadni, de ne szidd a korosztályomat, mert vannak még normális tizenévesek is. :)

2015. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem gond. De ne hangoztasd, ha nem akarsz vitába keveredni másokkal...
2015. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem normális esetben nem kéne, hogy vitát generáljon az, ha valaki véleményt nyilvánít.

De persze ez megint csak az én privát véleményem.

2015. dec. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!