Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet trükköket...

Macskának lehet trükköket tanítani? Nektek sikerült valamilyet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyemeket megtanitottam "parancsra" ulni, addig nem kapjak meg a kajat amig mindketten leulnek (ezt akkor is csinaljak amikor vagynak enni es nincs nalam semmi), illetve meg lett nekik tanitva a "ki" - amikor mondom kimennek a szobabol ahol vannak, meg a "helyedre".


A "helyedre" kicsit bonyolultabb lehet, nalunk van hogy mas szobaban alszunk ezert mindig par napba telik mire megtanuljak hogy hol van a helyuk. Ilyenkor odateszem a helyukre oket es mondom nekik hogy "helyedre". Par nap mulva ha megyunk aludni es mondom hogy "helyedre", akkor mindketten mennek es lefekszenek oda ahova megtanitottam oket.


Illetve csettintesre is hallgatnak. Ha mutatok valahova es csettintek, odaugranak/mennek, illetve ha ejjel megyek wc-re es nincsenek a helyukon, csettintek es mennek vissza aludni.

2023. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, annyit hozzatennek, az ulesen kivul a tobbinel nem hasznaltam jutalomfalatot. Az egyik cicank sajnos nem eszi meg, a masik szereti de nem kellett hozza hogy megtanulja, nagyon okos cica, ajtokat is tud nyitni mindket oldalrol (becsukni sajnos azert nem :D)
2023. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!