Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 és fél évesen krónikus...

2 és fél évesen krónikus veseelégtelenség. Mit tehetnék, hogy meghosszabbítsam az életét?

Figyelt kérdés

Az állatorvos közölte a legrosszabbat, a cicám hamarosan meg fog halni úgy, hogy először majd lebénul a két hátsó lába. Nem akarok ebbe beletörődni, mindent meg szeretnék tenni amit lehet.

Volt valaki ilyen helyzetben? Kapott gyógyszert, azt adom neki, speciális eledelt is keresek, ha valakinek lenne ötlete annak nagyon örülnék.

Mit tehetnék még?


2010. okt. 11. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám vesebetegségben pusztult el, pontosabban a betegség következtében vérzékeny lett, és elpattanhatott egy kis ere... Semmiképp ne engedd ki, vigyázz rá, szeresd nagyon. Az én cicám egy idö után nem akart enni, ott ültem mellette egész nap, hogy egyen és erösödjön.

Remélem még sokáig veled marad!

2010. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mélységesen együttérzek veled. Nagyon sajnálom a cicust, ráadásul ennyire fiatalon...

Esetleg a Kattovit termékeket kipróbálhatjátok, van vesebeteg cicusoknak is. Én a Fressnapfban vettem ilyet próbaképpen, el is fogyott. Ezen kívül ajánlom, hogy prémium szárazat adj neki (ha kap egyáltalán szárazat). Ha esetleg van rá időd, Te magad is készíthetsz neki kajcsit, én is nemrég vetettem magam bele a cicakaja-főzésbe. :) Van ebben a témában rengeteg könyv.

Üdv.

Fanni

2010. okt. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök válaszát köszönöm és a száraz eledel tippet is. Igazad van, hogy megpróbálhatnék neki főzni, csak az a baj, hogy a cica rendkívül válogatós, de megpróbálom.

Egyszerűen nem tudom felfogni még mindig, hogy az én gyönyörű, egészségesnek tűnő cicám valójában nagyon beteg :(

2010. okt. 12. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Van vesekímélő táp, de ebből is keresd a prémium kategóriát. Az állatorvos biztosan tud ajánlani.
2010. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!