Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KRÓNIKUS FELFÁZÁS! Tudtok jó...

KRÓNIKUS FELFÁZÁS! Tudtok jó orvost Győrben?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem információt adni Dr. Vétek Lajosról? (urológus) Fontos lenne. Minden infóó.
2011. okt. 1. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos nincsenek jó tapasztalataim a gyori orvosokkal kapcsolatban.Engem hasonló problémákkal sokáig félrekezeltek.

Dr Vétekrol nem halllottam még.

De Budapesten tudok neked ajánlani egy kiváló dokit.

Tobb nogyogyász és urológus kuldi hozzá a pácienseit,akiket nem tudnak meggyógyítani.

Dr Takáts Béla honlapját eseteg megnézhetnéd.

2011. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43-as lába van.
2011. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ne sértődj meg, amit írok: sok esetben a krónikus felfázás oka, a hibás seg.gtörlés. Ha beletörlöd ( véletlenül, óhatatlanul) a kakit a nunidba, máris azt hiszed, hogy felfáztál. Pedig csak megfertőzted magadat. A lányok elfelé (hátrafelé) kell kitöröljék, és lehetőleg mossák is meg a sza.ros seggüket. mer onnaj mászik a sok kis bacilus....
2011. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
h érted h krónikus? visszatérő? talán erősebb vagy tnagyobb dózisú antibiotikumor kellene szedned, esetleg hosszabb ideig... mit szedtél rá eddig?
2011. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Első: köszi a választ.Nekem Győr volna a legközelebb,de már akár Pestig is elmennék csak segítsenek rajtam :(((( 1 éve küszködöm ezzel a problémával.Már rettegek wc-re menni :,( Többféle orvos látott már,mind csak kiirta a szerinte legmenőbb gyógyszert.Nagyon erős antibiotikumokat szedtem már..A fenekemet kiskoromtól úgy törlöm,hogy a k... ne kerüljön a nunimba-ahogy fogalmaztál :) Egyébként 17 éves koromban félrekezeltek veseproblémával.Lehet,hogy annak iszom most a levét :(
2011. okt. 2. 07:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg kérdező, de ezt le kellett írnom. Ha tudtad, akkor okés. Isten bizony szívesen segítenék rajtad Nekem van egy női urológus doktor ismerősöm. Ráadásul sztk-s. Egy alkalommal vittem hozzá "idegen" beteget, kikezelte. Mellesleg s tatabányai megyei kórház főorvosa is. Rendszeres, módszeres, és törődik is a betegeivel.
2011. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg amúgy,azért vagyunk itt,hogy kérdezzünk. :-) Örülök,hogy egyáltalán valaki normális válaszra méltat. Az van,hogy én szlovákiai vagyok,de nálunk az orvosi ellátás minden szempontból egyenlő a nagy nullával.Végső elkeseredésemben ezért fordulnék a ,,szomszédba,, ,hátha ott értelmes segitséget kapok.
2011. okt. 2. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor én megkérdezem neked, a doktornőtől, hogy kivitelezhető e ez a dolog, hogy megvizsgáljon.
2011. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írjál a címemre egy emailt
2011. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen keresd fel Dr Takáts Bélát Budapesten.Pont az ilyen kronikus nogyógyászati,urologiai betegségek a szakterultete.O tényleg ért a szakmájához.Nézd meg a honlapját.

Engem is évekig félrekezelt a sok orvos akinél jártam hasonlo gondokkal,Gyorben is szinte mindegyiknél voltam.

De Dr Takáts Béla volt az,aki megtalálta a probléma okát.

Ha már évek ota szenvedsz,ne hagyd magad félrekezelni a sok hozzá nem érto orvossal.

2011. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!