Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiszökött a macskám. Vissza...

Kiszökött a macskám. Vissza fog jönni?

Figyelt kérdés

1 éves lány cica. (Éppen tüzelési időszaka van)

Ma reggel nyitva volt az erkély ajtóm szellőztetés miatt s az ajtót becsuktam,de utólag derült ki, hogy volt ott egy pici kis műanyag virágos hajgumi így nem csukódott be rendesen s ő ezt felfedezte s kiszökött.

Ki mentem nézelődtem a ház körül szólongattam, de semmi.

(Kinti cica így ismeri a környéket, kertes házban élünk olyan helyen ahol nem gyakran jár autó így az hogy el ütik annak kicsi az esélye)

Az erkély nincs magasan,de ettől függetlenül nagyon aggódom érte...


(A kipakoltatást már folyamatba van így kérem senki ne írja azt, hogy ki kellet volna pakoltatni)


2023. jún. 9. 13:08
 1/10 A kérdező kommentje:
A szoba ajtót csuktam be (csak véletlen kimaradt a kérdésből)
2023. jún. 9. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, ha alapból kinti macska, miért izgulsz, hogy kiment? Egyébként, ha bagzik és úgy ment el, veheted a kölyökmacska tápot.
2023. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem esik bántódása - autó, szomszéd, stb -, akkor visszajön. A macskák messzebbről is visszatalálnak és ragaszkodnak is a házhoz. De készülj, hogy nagy valószínűséggel vemhes lesz.
2023. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez a kérdésed utolsó mondata, hogy került ide?

((A kipakoltatást már folyamatba van így kérem senki ne írja azt, hogy ki kellet volna pakoltatni))

2023. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a kipakoltatást én se értem, ki és mit akart itt kipakoltatni, ezt magyarázd már el. 🙄
2023. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meglett (most jött haza kb 5 perce.)


Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt.


2-es azért izgultam mert az erkélyről ment ki s ilyet még sosem csinált emiatt nagyon megijedtem.


4-es azért írtam oda mert az ehhez hasonló kérdéseknél egy csomó olyan választ láttam, hogy a kérdező milyen felelőtlen, ki kellet volna pakoltatni stb...

2023. jún. 9. 14:08
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös a kipakoltatás alatt az ivartalanítást értettem csak nem jól fogalmaztam.
2023. jún. 9. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor surgosen kerj idopontot az orvoshoz, fixen vemhes lett most, ha tuzel.

Minel hamarabb mutik, annal kevesebb a kockazat. Ne varj vele heteket!

2023. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, hogy visszajön, de érdemes plakátokat kihelyezni, szomszédokat értesíteni, táplálékot kint hagyni és keresni.
2023. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereltess fel macskahálót, és legközelebb nem lesz ilyen gond.
2023. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!