Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hányhat a kismacska...

Mitől hányhat a kismacska szinte minden nap?

Figyelt kérdés
Van egy mentett kiscicánk, most kb. 4-5 hónapos lehet. Lassan 2 hónapja szinte minden nap hány 1x, néha 2x, de csak gyomorsavat. Volt neki mindenféle vizsgálata, vérvétel, röntgen, uh, stb. de minden negatív. Több helyen is voltunk vele és végül minden orvos széttárja a kezeit hogy nincs több ötlete. Volt már valakinek hasonló esetleg? Jelenleg Quamatel mini savlekötőt adok neki napi 2x, de hatástalan sajnos. Mellé gasztros tápot kap. Hypoallergén eledel segíthet esetleg? Tényleg nincs már több ötletem, mi lehet a baj és már bejártuk a környék összes rendelőjét, a pénz tehát nem akadály.
2023. jún. 22. 13:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mielőtt vittük volna oltásra, macskanáthás lett. Azt szépen kikezeltük, kapott antibiotikumot és probiotikumot. Utána kezdődött nem sokkal az egész, ahogy véget ért a gyógyszeres kezelése.
2023. jún. 22. 13:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kap szőroldo pasztát?
2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve nem allergiás?
2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pasztát kap igen. Elvileg nem allergiás, de nekem is már ez az egy ötletem maradt. Csak nagyon zavar, hogy orvosról orvosra hordjuk, és továbbra sem tudjuk mi a probléma.
2023. jún. 22. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Féreghajtása is megvolt?
2023. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Immunerősítőt is kap, ami hányás csillapító is, mert állítólag arra is jó. Néha van hogy 2 napig nem hány, de sajnos aztán kezdődik előről az egész.
2023. jún. 22. 13:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Megvolt minden ilyen, igen. Hisz rendszeresen járunk orvoshoz, mint írtam is
2023. jún. 22. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez?

[link]

2023. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Hu ez simán lehet, tekintve, hogy nem használ neki semmi, és antibiotikumos kezelés után kezdődött az egész.
2023. jún. 22. 13:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kismacskánál, hanem felnőttnél nekem mintha ez hozott volna javulást:

Royal Canin Digestive száraztáp

Purina One Sensitive száraztáp

Animonda Integra Intestial nedvestáp

Petbalance Medica Intestial nedvestáp


A nedvestápok a Fressnapf-ból vannak. Nem csak ezekkel etetem, de egy időben többnyire ezeket kapta.


Egy időben kapott vörös szilkéreg (slippery elm) port is szőroldópasztába keverve, annak hatásában nem vagyok biztos.

(Nem rég kiderült, hogy pajzsmirigy túltengése is van, ez is okozhatta a hányást.)

2023. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!