Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszokott a cicam, vannak...

Elszokott a cicam, vannak sajat tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elso emeleti tarsashazban elek, az erkely cicahalozva, elotte egy hatalmas fa all.

Reggelre megszokott, sajnos…fogalmam sincs, hogyan, semmi “jelet”nem lattam hogy ez hogyan tortent.

Akik hasonlo cipoben jartak, ok mit tettek?

Nyomtatok holnap szorolapokat es a kozeli hazakhoz dobom be, hatha valakinek a kertjeben bujt meg..

szerintetek van esely hogy visszajojjon?

Koszonom a segitseget😢



2023. jún. 25. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy kiszökött és nem bújt be valahová?


Nekem jó tapasztalatom sajnos nincs.

2023. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem😔 reggel 7 ora ota nem talalni
2023. jún. 25. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Sosem tapasztaltam még, hogy megszökjön a macskád.
2023. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vantel ***** válasza:
43%
Egyszer azt hittem elszökött a cicám. Később kiderült ,nem szökött el. Írtózatos bűz keringett. Nejlon alatt kimúlt.
2023. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es Nagyon sajnálom
2023. jún. 25. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őket kéne keresni, mihamarább, amíg még relatíve frissek a szagok.

Szórólapozás, plaktátolás nem rossz, de macskáknál nem annyira hatékony, hiszen jó eséllyel nem engedi majd magát megfogni.

Hajnali órákban kellene hívogatni a környéken, akár kirakni valahová takaróját, holmiját, aminek "otthon" szaga van, hátha megtalálja és ott marad a környéken.

Ijedt, kint nem járkáló macska könnyen eltéved, ha pluszban megijesztik, akármekkora távot megtehet. Minél gyorsabban lépni kell.

2023. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os koszonom szepen, erdeklodtem reggel mas telefonszamon de videki vagyok
2023. jún. 25. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

#7 igaz, inkább üsse el a kocsi, mint hogy legyen egy hosszú, boldog élete bent a fincsi kaja és a friss víz mellett, miközben játszhat a gazdival a menő macskavárában. Tényleg jobb kint a fagyban vagy jelen helyzetben kánikulában a koszos pocsolyák és patkányok társaságában.


Kérdező, nem mehetett ki melletted az ajtón? Nincs szúnyogháló nélküli ablakod ami esetleg nyitva volt?


Sajnos ha még nem járt kint könnyen eltéved. Esetleg tedd ki az almot vagy valami plédet, játékot, párnát, bármit aminek olyan szaga van, mint neki az ajtó elé, hogy megérezze a szagát. A keresőkutyák is jó ötlet.


Sok sikert, majd írd meg mi lett!

2023. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, köszönöm🥰
2023. jún. 26. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, meglett a cica?
2023. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!