Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
13 éves, kinti-benti lány cica. Mostanában folyton dorolbol meg mászik rám, aztán meg átszellemül és elkezd harapni, támadni durván. Lelöktem az ágyról, mert harapni akart aztán ki kellett zárjam, mert folyton támadt rám (nem szoktam kizárni máskor). Miért csinálja ezt?

2023. jún. 26. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az egyém kb 9 évesen csinált ilyet. Mindig dorombolós bújós volt. Ha a szobájában megsimogattam este, és abba akartam hagyni, volt hogy rátámadott a kezemre, bosszúból, hogy ott akarom hagyni. Utána meg sunnyogott, mert tudta, hogy rosszat csinált.


Később ez elment olyan irányba, hogy ha nem csak zuhanyóztam, hanem fürödtem és rendesen kiáztattam magam, akkor bújt előlem és morgott meg fújt. Én annak tudtam ben, hogy nem tetszik az erős fürdősó szag neki.


Aztán lett egy kis kandúr mellé, azóta nem csinálja. Azóta inkább kicsit féltékeny, és értékeli, ha foglalkoznak vele.

2023. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Lehet öregkor miatt demenciás
2023. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!