Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ?Eltűnt mind a 6 kismacska...

?Eltűnt mind a 6 kismacska reggelre.

Figyelt kérdés
Az anyjuk most volt dokinál ezért nem mehetett ki. Este még amikor adtam nekik enni kb 9 óra fele, még láttam őket. 9-10 hetesek. Reggel amikor vittem volna nekik kaját már nem voltak meg, először azt hittem, hogy alszanak az udvaron valahol, de már 8 óra elmúlt azóta. Valakinek bármi ötlete, hogy hova tűnhetett mind a 6 macska egyszerre?

2023. júl. 9. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
87%
Ellopta a szomszéd.
2023. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elbújtak valahová. Nekünk egyszer három kiscica tűnt el nyomtalanul. Az fel sem merült, hogy ellopták őket, mert házon belül voltak. Órákig kerestük őket mindenhol. Aztán megláttam egy farkincát a fürdőszobában. Akkor fedeztem fel, hogy a mosdókagyló lába hátulról üreges. Oda bújtak be aludni.
2023. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Törzsökönyves macska vagy sima házimacs?
2023. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most esett le: este bezártátok az anyját a lakásba, a kölykök pedig maradtak kint, és mostanában engedtétek vissza az anyamacskát? Az anya hogy viselkedik?
2023. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meglettek?
2023. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4-esre:folyamatosan ki akar menni (természetesen), de ha kiengedjük, akkor nem nyávog nekik és nem úgy néz ki mint aki keresené őket.
2023. júl. 9. 18:34
 7/23 A kérdező kommentje:
5: nem, sajnos:/
2023. júl. 9. 18:35
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem az anyamacska vitte el őket?

Nagymamáméknak volt egy macskája, amelyik folyton ide-oda hurcolászta a kölykeit.

2023. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Már nem élnek. Ragadómadarak megették őket.
2023. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha az udvar körül nincs macskabiztos kerítés akkor simán elmehettek akárhova! 10 hetes macskák már tudnak mászni fára is meg akárhova. Viszont ahhoz, hogy visszataláljanak még kicsit, szóval vagy vissza jönnek még vagy nem. Mondjuk nem értem miért nem zártad be a kicsiket valahova, hiszen tudhattad, hogy keresni fogják az anyjukat meg ilyenkor már kíváncsiak a világra...
2023. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!