Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nagymamám neostomosan...

A nagymamám neostomosan oldattal , ampullával fürdette meg a bolhás 3 hónapos kiscicáját , lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Azt olvatstam hogy kutyáknak való ez a szer. Nem lesz baja a cicának? Vakarja magát, illetve nyalogatja , próbálom meg akadájozni ezt de nem könnyű

2023. júl. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, nem véletlenül nem használható piretrin macskáknál.

[link]

2023. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd végig a cikket amit linkeltem, ha nem olyan régen mosta meg a macskát bő szappanos vízzel történő mosással tudsz segíteni rajta.
2023. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rögtön le mostam róla amint megtudtam hogy kuytának való veszelyes szer. Meg is etettem hogyha esetleg nyalt magáról le a szerről akkor szívojon fel.

Már meg száradt a cica. Most már játszik meg dorombol nekem illetve nagyon szeretget engem , szóval jól van , remélem nem lesz baja.

2023. júl. 19. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2023. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most reggel voltam megnézni, jól van, már játszik rendesen meg tele van életerővel , tegnap kicsit furcsa volt , szóval nagyon megijedtem.

A mamám azt mondta hogy az egyik állatorvos tanácsolta hogy ezzel a szerrel fürdesse meg a macskát... nem tudom hogy ilyet miért mond egy állatorvos.... soha többé nem lesz ilyen.

2023. júl. 20. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs semmi baj :)
2023. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Nekünk állatorvos adott Neostomosant 8 hetes kismacskák fürdetéséhez. Semmi bajuk nem lett, csak a bolhák tűntek el róluk.
2023. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!